Ardell Duo

lepidlo na umělé řasy se štětečkem

Ardell Duo lepidlo na umělé řasy se štětečkem
Ardell Duo lepidlo na umělé řasy se štětečkem
Ardell Duo lepidlo na umělé řasy se štětečkem
transparentní 5 g
199

Kód: ARD2033 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Ardell Duo
transparentní 5 g | 199

Popis kosmetiky Ardell Duo

Popis:
Lepidlo na umělé řasy se štětečkem Ardell Duo je profesionální a velmi kvalitní lepidlo, které dokonale přilne k pleti a zajistí perfektní upevnění řas k očnímu víčku. Obsahuje speciální dvojitý kartáček, který umožní nanesení lepidla přesně a snadno na oba proužky řas a připraví je k okamžité aplikaci.

Lepidlo Ardell Duo se využívá i v kosmetických salonech a je vhodné i pro osoby s kontaktními čočkami.

Účinky:

  • přesně a rychle se nanáší
  • nedráždí citlivé oči
  • neobsahuje latex
  • skvěle drží

Jak aplikovat:
Naneste dostatečné množství lepidla na základnu umělých řas. Nalepte na horní pohyblivé víčko těsně ke kořínkům vlastních řas.

O značce Ardell

Americká společnost Ardell se specializuje na tvorbu umělých řas. V roce 1971 ji založili manželé Arnold a Sydell Millerovi a jedním z hesel společnosti se stalo: „Pro každou ženu, pro každou událost, pro každý způsob života“. Dnes Ardell patří mezi celosvětově nejúspěšnější a nejoblíbenější značky v daném obore.

V nabídce značky Ardell naleznete nalepovací, trsové, mono a další řasy mnoha různých stylů. Rovněž také praktické příslušenství – lepidla, štětečky, kartáčky na obočí a další. Drtivá většina ze sortimentu jejich řas je zhotovena ze sterilizovaných lidských vlasů. Jsou velmi efektní a snadno se aplikují i odstraňují.

Výrobky Ardell se vyznačují prvotřídní kvalitou a příznivou cenou. O jejich výjimečnosti svědčí i skutečnost, že je používá celá řada hollywoodských vizážistů. Značka Ardell jistě zaujme všechny ty, kteří chtějí mít krásný a nezapomenutelný pohled. Jsou nároční a nespokojí se s málem nebo touží být atraktivní pro opačné pohlaví.

Menu