ArdellDuo lepidlo na umělé řasy se štětečkem

19×
Ardell Duo lepidlo na umělé řasy se štětečkem
Ardell Duo lepidlo na umělé řasy se štětečkem
199
transparentní 5 g
Skladem | Kód: ARD2033
1
U Vás kurýrem PPL
pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
sobota 4. 12. 2021

Aby umělé řasy celý den držely tam, kde mají, je potřeba zvolit spolehlivé lepidlo. Správnou volbou je kvalitní lepidlo Ardell Duo se štětečkem. Dokonale přilne k pleti a zajistí perfektní upevnění řas, a to díky speciálnímu dvojitému kartáčku, který nanese lepidlo přesně tam, kde je potřeba.

Lepidlo Ardell Duo se využívá i v kosmetických salonech a je vhodné i pro nositelky kontaktních čoček.

Vlastnosti:

  • spolehlivě připevní umělé řasy k očnímu víčku
  • vhodné i pro osoby s kontaktními čočkami
  • umožňuje rychlou a přesnou aplikaci
  • nedráždí citlivé oči
  • neobsahuje latex
  • skvěle drží

Jak aplikovat:
Naneste dostatečné množství lepidla na základnu umělých řas. Nalepte na horní pohyblivé víčko těsně ke kořínkům vlastních řas a nechte zaschnout.

Americká společnost Ardell se specializuje na tvorbu umělých řas. V roce 1971 ji založili manželé Arnold a Sydell Millerovi a jedním z hesel společnosti se stalo: „Pro každou ženu, pro každou událost, pro každý způsob života“. Dnes Ardell patří mezi celosvětově nejúspěšnější a nejoblíbenější značky v daném obore.

V nabídce značky Ardell naleznete nalepovací, trsové, mono a další řasy mnoha různých stylů. Rovněž také praktické příslušenství – lepidla, štětečky, kartáčky na obočí a další. Drtivá většina ze sortimentu jejich řas je zhotovena ze sterilizovaných lidských vlasů. Jsou velmi efektní a snadno se aplikují i odstraňují.

Výrobky Ardell se vyznačují prvotřídní kvalitou a příznivou cenou. O jejich výjimečnosti svědčí i skutečnost, že je používá celá řada hollywoodských vizážistů. Značka Ardell jistě zaujme všechny ty, kteří chtějí mít krásný a nezapomenutelný pohled. Jsou nároční a nespokojí se s málem nebo touží být atraktivní pro opačné pohlaví.