Ardell Duolepidlo na umělé řasy se štětečkem

12×
Ardell Duo lepidlo na umělé řasy se štětečkem
Ardell Duo lepidlo na umělé řasy se štětečkem
transparentní 5 g
187

Kód: ARD2033 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pondělí 16. 12. 2019
Osobní odběr
Již zítra pondělí 16. 12. 2019
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu Ardell Duo

Popis:
Lepidlo na umělé řasy se štětečkem Ardell Duo je profesionální a velmi kvalitní lepidlo, které dokonale přilne k pleti a zajistí perfektní upevnění řas k očnímu víčku. Obsahuje speciální dvojitý kartáček, který umožní nanesení lepidla přesně a snadno na oba proužky řas a připraví je k okamžité aplikaci.

Lepidlo Ardell Duo se využívá i v kosmetických salonech a je vhodné i pro osoby s kontaktními čočkami.

Účinky:

  • přesně a rychle se nanáší
  • nedráždí citlivé oči
  • neobsahuje latex
  • skvěle drží

Jak aplikovat:
Naneste dostatečné množství lepidla na základnu umělých řas. Nalepte na horní pohyblivé víčko těsně ke kořínkům vlastních řas.

O značce Ardell

Americká společnost Ardell se specializuje na tvorbu umělých řas. V roce 1971 ji založili manželé Arnold a Sydell Millerovi a jedním z hesel společnosti se stalo: „Pro každou ženu, pro každou událost, pro každý způsob života“. Dnes Ardell patří mezi celosvětově nejúspěšnější a nejoblíbenější značky v daném obore.

V nabídce značky Ardell naleznete nalepovací, trsové, mono a další řasy mnoha různých stylů. Rovněž také praktické příslušenství – lepidla, štětečky, kartáčky na obočí a další. Drtivá většina ze sortimentu jejich řas je zhotovena ze sterilizovaných lidských vlasů. Jsou velmi efektní a snadno se aplikují i odstraňují.

Výrobky Ardell se vyznačují prvotřídní kvalitou a příznivou cenou. O jejich výjimečnosti svědčí i skutečnost, že je používá celá řada hollywoodských vizážistů. Značka Ardell jistě zaujme všechny ty, kteří chtějí mít krásný a nezapomenutelný pohled. Jsou nároční a nespokojí se s málem nebo touží být atraktivní pro opačné pohlaví.

Recenze Ardell Duo