Max FactorColour Elixir 24HR Moisture hydratační rtěnka

6×
Max Factor Colour Elixir 24HR Moisture hydratační rtěnka
Max Factor Colour Elixir 24HR Moisture hydratační rtěnka

Krásné výrazné rty nikdy nevyjdou z módy. Hydratační rtěnka Max Factor Colour Elixir dodá vaším rtům neodolatelnou barvu s lesklým efektem. Díky krémové textuře doplněné o hydratační a vyživující složky se navíc postará o jejich plný vzhled a krásně je vyhladí. Pro snadné nanášení, vždy dokonalý finiš a extra péči si tuto rtěnku velmi rychle zamilujete.

Vlastnosti:

  • až 24hodinová výdrž rtěnky a celodenní hydratace
  • vysoká pigmentace pro výrazné rty jedním tahem
  • rty jsou po aplikaci vyhlazené a vypadají plnější
  • krémová textura se snadno nanáší
  • zanechává oslnivý lesklý efekt
  • luxusně vypadající zlatý design rtěnky

Složení:

  • vitamin E, bambucké, avokádové a aloe máslo – pro rty vyživené a v perfektní kondici

Jak aplikovat:
Hrotem tyčinky či kartáčkem pro líčení rtů aplikujte rtěnku na rty. Pro profesionální efekt použijte v kombinaci s konturovací tužkou.

Notino tip:
Trendy rozostřeného efektu dosáhnete, když pomocí vatové tyčinky lehce rtěnku rozmažete podél kontury rtů.

Vlastnosti

Odstín
červený
Efekt
hydratační

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu v oblasti líčení. Historie značky sahá až k počátku 20. století a reklamní slogan „make-up maskérů filmových hvězd“ odkazuje na zlatý věk Hollywoodu a příběh o vývoji značky. Na stříbrném plátně se tehdy v souvislosti s make-upem totiž objevovalo jediné jméno.

Max Factor byl vizionářský make-up artista polského původu, který se v roce 1914 přesunul do Los Angeles, aby byl blíže začínajícímu filmovému průmyslu. Zde si založil obchod s líčidly a herci si brzy chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe. Maskéři zase netrpělivě čekali na nové produkty. Max Factor však věřil, že kouzlo make-upu by mělo být dostupné všem ženám a poprvé v historii tak začala být líčidla k dispozici i široké veřejnosti.

Více než 100 let existence značky už přineslo řadu ikonických produktů. Z těch úplně prvních to byl právě Max Factor make-up pro filmové plátno nebo zlatý prášek do vlasů. V posledních letech pak značku proslavila především řasenka Max Factor 2000 Calorie a dlouhotrvající Max Factor rtěnka Lipfinity.