Max Factor Kohl Kajal Liner kajalová tužka na oči

Max Factor Kohl Kajal Liner kajalová tužka na oči
Max Factor Kohl Kajal Liner kajalová tužka na oči
odstín 001 Black 5 g
106

Kód: MXF02217 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Max Factor Kohl Kajal Liner
Vlastnosti

Automatická kajalová tužka na oči Max Factor Kohl Kajal Liner vám umožní vytvořit dokonalé dramatické líčení, které vydrží na očních víčkách po celý den.

Vlastnosti:

  • maximálně zvýrazní každé líčení
  • snadno se používá díky máslové textuře
  • bez námahy kreslí intenzivní tenkou linku
  • hrot není třeba ořezávat díky vysunovacímu mechanismu
  • má dlouhotrvající výdrž a je vhodná i pro citlivé oči

Jak aplikovat:
Nakreslete linku plynulým tahem na horní či spodní oční víčko od vnitřního koutku oka k vnějšímu.

Vlastnosti

Odstín
černý

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu v oblasti líčení. Historie značky sahá až k počátku 20. století a reklamní slogan „make-up maskérů filmových hvězd“ odkazuje na zlatý věk Hollywoodu a příběh o vývoji značky. Na stříbrném plátně se tehdy v souvislosti s make-upem totiž objevovalo jediné jméno.

Max Factor byl vizionářský make-up artista polského původu, který se v roce 1914 přesunul do Los Angeles, aby byl blíže začínajícímu filmovému průmyslu. Zde si založil obchod s líčidly a herci si brzy chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe. Maskéři zase netrpělivě čekali na nové produkty. Max Factor však věřil, že kouzlo make-upu by mělo být dostupné všem ženám a poprvé v historii tak začala být líčidla k dispozici i široké veřejnosti.

Více než 100 let existence značky už přineslo řadu ikonických produktů. Z těch úplně prvních to byl právě Max Factor make-up pro filmové plátno nebo zlatý prášek do vlasů. V posledních letech pak značku proslavila především řasenka Max Factor 2000 Calorie a dlouhotrvající Max Factor rtěnka Lipfinity.

Recenze Max Factor Kohl Kajal Liner