L’Oréal barvy na vlasy

Vsaďte na kvalitu, kterou vám nabízí osvědčené barvy na vlasy L’Oréal Professionnel a L’Oréal Paris.

 

Vybírat si můžete z široké nabídky barev na vlasy, které vás nezklamou. Hledáte odbarvovač na vlasy, permanentní nebo smývatelné barvy nebo aktivační emulzi? L’Oréal barvy na vlasy jsou jistotou, která vám přinese zářivé a hebké vlasy nejrůznějších odstínů.

Nezáleží, zda hledáte způsob, jak zakrýt šediny, nebo se chcete trochu odvázat a vyzkoušet méně obvyklou barvu. Barvy na vlasy L’Oréal si poradí i s „pouhým“ osvěžením vašeho přírodního odstínu vlasů.

Jak používat L’Oréal barvy na vlasy

Ani při barvení osvědčenou barvou nezapomínejte na test citlivosti a vyhněte se případné alergické reakci. Malé množství barvy aplikujte na pokožku za uchem a vyčkejte asi 48 hodin.

Při čekání na výsledek testu si zatím můžete připravit praktické pomůcky, které vám barvení usnadní: ručník k zakrytí ramen, ochranné rukavice nebo krém na obličej. Díky němu půjde barva na vlasy L’Oréal z pleti mnohem lépe odstranit.

Dopřejte si kompletní péči a vyzkoušejte i další produkty L’Oréal! Následná kvalitní péče o barvené vlasy podpoří krásu vašich barvených vlasů na dlouhou dobu.

celý text skrýt text

Nejprodávanější