L’Oréal Professionnel Oxydant Cremeaktivační emulze

5×
L’Oréal Professionnel Oxydant Creme aktivační emulze
L’Oréal Professionnel Oxydant Creme aktivační emulze
3,75% 12,5 Vol. 1000 ml
255

Kód: LOP13191 | Skladem

Pouze k profesionálnímu použití

1
Večerní doručení Praha
čtvrtek 9. 4. 2020
Osobní odběr
středa 8. 4. 2020

Popis produktu L’Oréal Professionnel Oxydant Creme

Při barvení vlasů nepřistupujte na kompromisy a vsaďte na jistotu. Aktivační emulze L’Oréal Professionnel Oxydant Creme se míchá s barvami L’Oréal Majirel, Majirouge, Majiblond, Majimeches a Majicontrast. Vždy vám zajistí požadovaný výsledek.

Vlastnosti:

  • zajišťuje dlouhou intenzitu a trvanlivost barvy
  • dodává vlasům nádhernou barvu a kryje šediny
  • uhlazuje vlasová vlákna a chrání je před poškozením
  • zanechává vlasy hedvábně hebké a lesklé
  • je k vlasům šetrná

Jak aplikovat:
Aktivační emulzi smíchejte s vybranou barvou a aplikujte na vlasy. Hodnotu emulze vyberte podle požadovaného zesvětlení či krytí (20 vol. pro zesvětlení o 2 tóny, 30 vol. pro zesvětlení o 3 tóny, 40 vol. pro výrazné krytí šedin).

O značce L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel je prémiová francouzská značka vlasové kosmetiky s dlouholetou tradicí. Patří pod celosvětově známou společnost L’Oréal, kterou v roce 1909 založil Eugène Schueller. Tento mladý chemik vyvinul speciální formuli k barvení vlasů, která si rychle získala oblibu mezi pařížskými kadeřníky. Dnes, už více než sto let, tak značka pomáhá svým zákazníkům odhalit jejich osobitou krásu a sebevědomí.

Produkty L’Oréal Professionnel jsou vyvíjené prostřednictvím nejnovějších inovativních technologií ve spolupráci s těmi nejlepšími kadeřníky.

Do širokého portfolia značky patří produkty profesionální vlasové kosmetiky, jakými jsou barvy na vlasy, stylingové přípravky, ale také šampony, masky a jiné produkty vlasové péče, které používají kadeřníci a stylisti po celém světě. L’Oréal Professionnel vlasová kosmetika je zárukou toho, že svým vlasům dopřejete skutečně to nejlepší.

Značka je součástí významných módních přehlídek ve světě a udává tak nové trendy. Odhalte tajemství krásných vlasů a dopřejte si profesionální péči s L’Oréal Professionnel.

Recenze L’Oréal Professionnel Oxydant Creme