L’Oréal Professionnel Inoa ODS

aktivační emulze

2×
L’Oréal Professionnel Inoa ODS aktivační emulze
L’Oréal Professionnel Inoa ODS aktivační emulze
L’Oréal Professionnel Inoa ODS aktivační emulze
Kód: LOP0646 | Více než 20 ks skladem

Pouze k profesionálnímu použití

ks
Večerní doručení Brno
pondělí 18. 2. 2019
Osobní odběr
Již zítra neděle 17. 2. 2019
L’Oréal Professionnel Inoa ODS
3% 10 Vol. 1000 ml | 269

Popis kosmetiky L’Oréal Professionnel Inoa ODS

Aktivační emulze L’Oréal Professionnel Inoa ODS Oxydant Riche slouží jako vyvíječ pro barvení vlasů barvami Inoa a je dostupná v síle 10 vol., 20 vol. a 30 vol.

Vlastnosti:

  • působí jako oxidační činidlo v barvách na vlasy
  • zamezuje poškození vlasů
  • pomáhá dosáhnout přirozeného odstínu vlasů
  • 1 balení vydrží přibližně na 16 použití

Složení:

  • přírodní oleje – pečují o vlasy namáhané barvením

Jak aplikovat:
Aktivační emulzi Inoa ODS smíchejte v poměru 1:1 s vybranou barvou (3% oxidant použijte pro barvení tón v tónu, 6% oxidant pro změnu o 1–2 odstíny a 9% oxidant k zesvětlení o 3 odstíny). Následně barvicí směs aplikujte na suché vlasy a nechte působit 35 minut.

Kompletní instrukce k barvení naleznete v přiloženém návodu.

O značce L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel je prémiová francouzská značka vlasové kosmetiky s dlouholetou tradicí. Patří pod celosvětově známou společnost L’Oréal, kterou v roce 1909 založil Eugène Schueller. Tento mladý chemik vyvinul speciální formuli k barvení vlasů, která si rychle získala oblibu mezi pařížskými kadeřníky. Dnes, už více než sto let, tak značka pomáhá svým zákazníkům odhalit jejich osobitou krásu a sebevědomí.

Produkty L’Oréal Professionnel jsou vyvíjené prostřednictvím nejnovějších inovativních technologií ve spolupráci s těmi nejlepšími kadeřníky.

Do širokého portfolia značky patří produkty profesionální vlasové kosmetiky, jakými jsou barvy na vlasy, stylingové přípravky, ale také šampony, masky a jiné produkty vlasové péče, které používají kadeřníci a stylisti po celém světě. L’Oréal Professionnel vlasová kosmetika je zárukou toho, že svým vlasům dopřejete skutečně to nejlepší.

Značka je součástí významných módních přehlídek ve světě a udává tak nové trendy. Odhalte tajemství krásných vlasů a dopřejte si profesionální péči s L’Oréal Professionnel.