Zubní pasta bez fluoru

Nejprodávanější

Kvalitní pasty na zuby bez fluoru

Přecitlivělost či alergie na fluor už vás trápit nemusí. Pečujte o své zuby pomocí zubní pasty bez fluoru a chraňte se před vznikem zubního kazu. Fluor je součástí většiny past na zuby – chrání zubní sklovinu a působí proti bakteriím. Pasta na zuby bez fluoru však obsahujte látky, které vaše zuby a dásně rovněž spolehlivě ochrání.

Co je fluor?

Tuto látku najdete ve vodě, mořských rybách, soli nebo černém čaji. A samozřejmě ve velkém množství zubních past. Fluor je nezbytnou součástí lidského těla a přispívá ke zdraví zubů a kostí. Pozor ale na možné vzácné předávkování fluorem – fluorózu, při které dochází k nevratnému skvrnitému zabarvení zubů. Pokud se chcete nadbytečného příjmu fluoru vyvarovat, vyzkoušejte zubní pastu bez fluoru.

Vyberte si tu nejlepší pastu na zuby bez fluoru

  • Dětská zubní pasta bez fluoru je ideální pro ty nejmenší, u kterých nechcete fluorózu riskovat. U dětí totiž vzácně hrozí vznik skvrnité skloviny v důsledku opakovaného polykání klasické pasty.
  • Zubní pasta bez fluoridu pro citlivé zuby působí proti přecitlivělosti zubní skloviny.
  • Bělící zubní pasta bez fluoru pomůže udržet vaše zuby zářivě bílé.
  • Přírodní zubní pasty bez fluoridu pečují o vaše zuby za pomoci přírodních složek a osvěžujících bylinek.

Ať už zvolíte jakýkoliv typ zubní pasty, nezapomínejte ani na další pomocníky v boji proti zubnímu plaku – zubní kartáček, mezizubní kartáček nebo zubní nit.

celý text skrýt text