MEDIBLANC Whiteningzubní pasta s bělicím účinkem

MEDIBLANC Whitening zubní pasta s bělicím účinkem
MEDIBLANC Whitening zubní pasta s bělicím účinkem
100 ml

Kód: MEB2915 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Při vaší objednávce nad 1 200 Kč si můžete v košíku vybrat jednu z oblíbených past od MEDIBLANC.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu MEDIBLANC Whitening
Vlastnosti

Získejte zpět zářivý úsměv. Nová bělicí zubní pasta MEDIBLANC Whitening si poradí s nežádoucím zabarvením zubní skloviny. Pomůže vám skvrny na zubech vám šetrně odstranit a postupně vrátit zpět přirozeně bílý odstín zubů.

Inovovaná receptura MEDIBLANC přináší profesionální péči
Nová a lepší receptura zubní pasty MEDIBLANC Whitening má sníženou pěnivost, nízkou abrazivitu a vysoké zastoupení hydroxyapatitu. Ten dokáže dodáním biologicky aktivních iontů vápníku a fosforečnanů významně ovlivnit stav, vzhled a odolnost vašich zubů.

Dopřejte svým zubům špičkovou profesionální péči každý den.

Vlastnosti:

 • PRO VŠECHNY TYPY ZUBNÍCH KARTÁČKŮ (klasický manuální, elektrický i sonický) i všechny věkové skupiny (vyjma dětí do 6 let)
 • SNÍŽENÁ PĚNIVOST A ABRAZIVITA
 • BĚLENÍ ZUBŮ A OBNOVA JEJICH PŘIROZENÉ BARVY 
  → sklovina postupně, s délkou používání pasty, nabývá svou původní barvu, zuby jsou lesklé, hladké a přirozeně zbarvené bez skvrn a zažloutlého odstínu.
 • REMINALIZACE ZUBŮ
  → díky hydroxyapatitu se významně zvyšuje množství bioaktivních iontů vápníku a fosforečnanu ve slinách, a tím se zrychluje proces přirozené remineralizace zubů. Obnovován je nejen povrch zubů, ale zacelovány jsou i hluboké trhliny až do dentinu.
 • OBNOVA ZUBNÍ SKLOVINY
  → přirozeně vznikající mikropraskliny a škrábance v zubní sklovině jsou rychleji zacelovány, povrch zubů je hladší a odolnější.
 • SNÍŽENÍ MNOŽSTVÍ ZUBNÍHO PLAKU 
  → unikátní schopnost iontů hydroxyapatitu vázat se na proteiny bakterií zubního plaku usnadňuje uvolnění plaku ze zubní skloviny a dochází tak k jeho účinné redukci
 • SNÍŽENÍ CITLIVOSTI ZUBŮ 
  → při dlouhodobé a správné péči dochází k lepší remineralizaci zubů, obnově zdravé struktury celého zubu i pod povrchem. Postupně a s dlouhodobým efektem se tak snižuje citlivost zubů, např. vůči působení chladu, horka, kyselých složek jídla.
 • HYDRATAČNÍ PÉČE O DÁSNĚ
 • SVĚŽÍ DECH PO DLOUHOU DOBU

Složení:        

 • hydroxyapatit – 100% přírodní minerál, příznivě ovlivňuje vzhled a odolnost zubů
 • chlorhexidin diglukonát – působí proti bakteriím zubního plaku
 • alantoin – zajišťuje rychlejší regeneraci dásní
 • menthol a mátový olej – zajišťují dlouhotrvající svěží dech
 • sodium PCA – pro lepší hydrataci dásní
 • bez přidaného peroxidu, fluoru a hrubých abraziv

Proč právě hydroxyapatit?
Hydroxyapatit je 100% přírodní minerál, který přirozeně tvoří 97 % zubní skloviny a až 70 % dentinu, tedy zuboviny. Je klinicky prokázané, že hydroxyapatit přidaný do zubní pasty dokáže dodáním biologicky aktivních iontů vápníku a fosforečnanů významně ovlivnit stav, vzhled a odolnost zubů.
K přirozenému zesvětlení zubů tedy při používání pasty MEDIBLANC dochází právě díky iontům hydroxyapatitu, a nikoliv působením chemických zesvětlovačů, jako je např. peroxid, ani obrušováním zubů hrubými abrazivy.

Rituál péče o zuby a dutinu ústní:
Naneste na kartáček malé množství pasty a důkladně si čistěte zuby po dobu 2–3 minut minimálně 2× denně. Následně si důkladně vypláchněte ústa čistou vodou, abyste odstranili zbytky pasty i uvolněný zubní plak.
Doporučujeme používat zubní pastu MEDIBLANC dlouhodobě, jen tak se projeví její účinky na vzhled a kondici vašich zubů a dásní.

Notino tip:
Vybírejte si vždy typ pasty vhodný pro svůj chrup a pro maximální efekt doplňte svůj rituál péče o zuby také o vhodnou ústní vodu nebo sprej na osvěžení úst.

Vlastnosti

Účinek
bělení

Napsali jsme o MEDIBLANC Whitening
Články

O značce MEDIBLANC

Profesionální péče v oblasti dentální hygieny, revoluční složení a skvělé výsledky – MEDIBLANC vám vždy zaručí pocit dokonale čistých zubů a spolehlivou ochranu celé ústní dutiny.

Inovované receptury zubních past MEDIBLANC byly vyvinuty pro všechny typy zubních kartáčků a všechny věkové skupiny. Neobsahují přidaný peroxid ani fluor, mají sníženou pěnivost a nízkou abrazivitou. Výjimečné je vysoké zastoupení 100% přírodního minerálu hydroxyapatitu. Ten přirozeně tvoří 97 % zubní skloviny a až 70 % zuboviny. Jako součást zubní pasty tak významně zrychluje proces přirozené remineralizace zubů a na rozdíl od fluoru zaceluje i hlubší trhliny až do dentinu. Váže na sebe proteiny bakterií zubního plaku, a tím usnadňuje jeho uvolnění ze zubní skloviny.

Dlouhodobé a správné používání zubních past MEDIBLANC přispívá také ke snížení citlivosti zubů i k obnově původní bílé barvy skloviny. Dopřejte si i vy pocit dokonale čištých zubů každý den.

Recenze MEDIBLANC Whitening