Depilační vosk a depilační pásky

Užijte si hladké pokožky až na několik týdnů! Depilace voskem je rychlý a efektivní způsob, jak se zbavit chloupků na dlouhou dobu. Vsaďte na depilační vosk, depilační cukrovou pastu nebo praktické voskové pásky na obličej, nohy i podpaží!

 

Vosk na depilaci snadno přilne k nežádoucím chloupkům a vy je pak vytrhnete jedním tahem. Chloupky vytrhnete i s kořínkem, oslabíte je a zanecháte vaši kůži hladkou na dlouhou dobu. 

Jak používat voskové depilační pásky?

Depilovanou oblast před použitím pásku nejlépe umyjte a vysušte. Voskové pásky důkladně prohřejte mezi dlaněmi, poté oddělte pásky od sebe a přiložte na depilovanou oblast. Uhlaďte ve směru růstu chloupků a poté rychlým pohybem strhněte v opačném směru.

Jak si vybrat voskové pásky?

Depilační pásky vybírejte podle oblasti depilace. Nabízíme vám speciální depilační pásky na intimní partie, obličej, podpaží i nohy. Pokud trpíte na podráždění pokožky, zvolte depilační pásky pro citlivou pokožku.

Depilace cukrovou pastou

Bojíte se, že pro vás bude vosková depilace příliš bolestivá a způsobí vám alergickou reakci? Pak zkuste depilační cukrovou pastu! Na rozdíl od depilačního vosku se cukrová pasta nanáší proti směru růstu chloupků, ale strhává se po směru. Díky tomu je k pokožce šetrnější, minimalizuje podráždění a hodí se i pro citlivou pokožku.

V naší nabídce najdete oblíbenou cukrovou pastu Purity Vision a osvědčené depilační vosky a depilační pásky Veet nebo Arcocere. Vyberte si ty nejlepší!

Náš tip: Nevíte si s vytrháním chloupků rady? Přečtěte si náš praktický článek Vosková depilace doma!

celý text skrýt text

Nejprodávanější