Veet EasyWax

kosmetická sada I.

2×
Veet EasyWax kosmetická sada I.
Veet EasyWax kosmetická sada I.
5 ks
389

Kód: VEE1235 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: ohřívač vosku a víko + vosková náplň 50 ml + netkané proužky 12 ks + ubrousky Perfect Finish 4 ks + elektrický kabel + stojan na přístroj

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Veet EasyWax
5 ks | 389

Vlastnosti

Typ napájení
síťový
Typ pokožky
citlivá, pro všechny typy pokožky
Typ sady
kosmetická sada

O značce Veet

Veet je přední značkou v oblasti depilace a efektivního odstraňování chloupků. S více než 80 letou tradicí se Veet stal symbolem sametově hladké pokožky bez chloupků. Vysoká kvalita, snadné použití, bezpečnost a nezávadnost jsou základem úspěchu značky Veet.

Veet je značka, kterou můžete doslova cítit pod rukama. Všechny produkty Veet jsou navrženy tak, aby vám přinesly krásnou hladkou pokožku. Ať už chcete odstranit chloupky z podpaží, třísel nebo třeba nohou, vždy můžete s jistotou sáhnout po výrobcích Veet.

Široká produktová řada je přizpůsobena pro všechny typy pokožky. Příjemným efektem pro vás bude eliminace zarůstání chloupků. Některé přípravky Veet zabraňují až z 80 % zarůstání chloupků, které způsobuje holení.

Podívejte se do bohaté nabídky vysoce kvalitních a účinných přípravků Veet na odstranění chloupků, vyzkoušejte, jaký způsob depilace je pro vás ten nejvhodnější, vyberte si odpovídající produkt a vydejte se společně s Veet na rychlou a pohodlnou cestu za hladkou kůží.