Přejít na hlavní obsah

TOP 10 pánských niche vůní

Amouage - Interlude Men EDP - pro muže - hřejivá, mnohovrstvá a opulentní vůně jako stvořená na chladné měsíce. Ingredience kadidla, ambry a kůže jsou typické pro ománskou značku Amouage. Vůně pro opravdové fajnšmekry.

Escentric Molecules - Molecule 01 EDT - unisex - rád se nechá překvapit, je impulzivní a otevřený jakémukoli dobrodružství. Nesnaží se upoutat pozornost za každou cenu, ale kompliment ho vždycky potěší. Nehledá nic složitého, preferuje spíš minimalizmus. Miluje jemnou vůni dřeva.

Montale - Black Aoud EDP - pro muže - strhující a odvážná vůně pro muže, kteří se nebojí vykročit do neznáma. V pánských parfémech dost neobvyklé zpracování růže a dřeva oud. Tato nevšední kombinace na sebe strhává velkou pozornost okolí.

Comme Des Garcons Miniatures Collection SET I. - Wonderwood (Men) 9 ml + Amazingreen (Unisex) 9 ml + 2 (Unisex) 9 ml - rád se rozhoduje sám, tak proč nenechat výběr na něm? Tato trojce miniatur mu dává dostatečný prostor rozhodnout se a najít si svého favorita sám. Navíc je ideální na cesty. (Každá vůně se dá koupit i samostatně ve velkém balení).

Creed - Aventus EDP - pro muže - alfa samec. Vůdce. Dobyvatel. Hledá jedinečnou pánskou vůni, která by podpořila jeho mužnost. Inklinuje k čistým, jemně ovocným vůním, které v sobě zároveň ukrývají hloubku a mysterióznost.

Amouage - Epic EDP - pro muže - Epická, neustále se měnící vůně si najde fanoušky hlavně mezi muži, kteří milují kořenité a dřevité vůně. Je jako pohádka z Orientu, v níž se otevírá pořád nová a nová kapitola...

Penhaligon's - Sartorial EDT - pro muže - levandule v něm okamžitě probouzí představu ideální pánské vůně. S použitím těch nejlepších niche ingrediencí tento parfém re-interpretuje klasický pánský parfém.

Montale - Red Vetyver EDP - pro muže - imponují mu hlavně kořeněné vůně. Zemitost a dřevitost doplněné kořením pro něho představují symbol mužné vůně. Bohatá a jasně definovaná pánská vůně, kterou ženy na mužích milují...

Mancera - Cedrat Boise EDP - unisex - vyrůstal na typických pánských citrusových vůních, které miluje. Teď se ale – už jako muž – potřebuje posunout dál. Hledá mužnou vůni, která lehce nadzvedne jeho ego. Miluje, když si ho ženy všímají – i díky vůni. Hledá parfém, který ho bude definovat. Ať už v práci, v tělocvičně, nebo jen tak ve volném čase.

Caron - Yatagan EDT - pro muže - výrazná a velmi maskulinní vůně od francouzské niche značky Caron, která už několik desítek let dobývá srdce nejen mužů, ale i žen. Velmi smyslná animální ingredience v podobě kastorea spolu s dřevitým aroma vytváří výraznou mužnou vůni plnou charakteru. 

celý text skrýt text