Amouage Interludeparfémovaná voda pro muže

8×
Amouage Interlude parfémovaná voda pro muže
Amouage Interlude parfémovaná voda pro muže
Doprava zdarma
Doporučená maloobchodní cena
7 700

Ušetříte 32%
100 ml
5 200

Kód: AMU0164 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Amouage Interlude
Složení

Zažijte nezapomenutelný smyslový prožitek v podobě exploze vůní. Originální a hřejivá parfémovaná voda pro muže Amouage Interlude nabízí klidné, intimní útočiště uprostřed chaosu moderního světa.

  • hluboká vůně kouře, balzámů a dřev
  • abstraktní a spirituální, dotýká se prvotních instinktů 
  • komplexní a silná, s excelentní výdrží

Složení vůně
Kořenité tóny pepře a oregána se ovíjejí kolem sladce balzamického srdce z ambry, labdana a opoponaxu. Silné, kouřové kadidlo připomíná tichou meditaci s pozorností upřenou k dávnému chrámovému obětišti. Základ z kůže, agarového dřeva a pačuli nasvěcuje scénu tlumeným, matným světlem, zatímco santalové dřevo vyhlazuje ostré obrysy.

Příběh vůně
Interlude, tedy mezihra, je vůně pro momentální ztišení v hektickém světě. Její vizuální podobou jsou tanečníci, kteří nacvičují choreografii na střeše pařížského domu. V tu chvíli je všechen ruch města hluboko pod nimi. Jsou tady jen oni a tančí pouze sami pro sebe. Je to vzácný moment v životě umožňující náhled z nové perspektivy a směrování neklidné mysli směrem dovnitř.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
oregano, bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ambra, cist, kadidlo, opoponax
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
kůže, agarové dřevo, santalové dřevo, kouřové tóny, pačuli
Druh vůně
orientální, dřevitá

O značce Amouage

Přepychové vůně Amouage se vyznačují krajní unikátností a naprosto charakteristickou elegancí. Nezávislá značka těchto luxusních niche parfémů dnes sídlí v Londýně, ale její kořeny sahají daleko na Střední východ. Inspiraci Amouage čerpá z bohatého a pestrého dědictví svého místa vzniku – z Ománského sultanátu.

Značku založila v roce 1983 Jeho Výsost Sayyid Hamad bin Hamoud Al Busaid, člen ománské královské rodiny, na základě svého rozhodnutí oživit slávu arabských vůní. Filozofií značky je vytvářet parfémy skutečně umělecké hodnoty. Amouage striktně vybírá pouze nejkvalitnější exotické ingredience, mezi které patří stříbrné kadidlo z Ománu, ojedinělá ománská růže či myrha.

Niche parfémy Amouage jsou komponované v jihofrancouzském Grasse, které je považováno za hlavní město světa parfémů a zajišťuje tedy garanci těch nejvyšších standardů. Následně vůně putují do výroby v Ománu, kde přibližně 2 měsíce probíhá macerace ingrediencí. Na závěr všechny parfémy Amouage podstupují nejvyšší kontrolou kvality a jsou balené téměř výhradně ručně.

Recenze Amouage Interlude