Přejít na hlavní obsah

TOP 10 dámských niche vůní

Serge Lutens - Chergui EDP - unisex - miluje orientální vůně. Především pro jejich hloubku a komplexnost. Jsou stejné jako její duše – nečitelné na první pohled. Preferuje sladší vůně a dokáže ocenit vytříbený vkus a francouzský šarm. Nebojí se nosit složité vůně, které mají charakter a jsou plné smyslnosti a jemnosti zároveň.

Escentric Molecules - Molecule 01 EDT - unisex - je impulzivní, má ráda překvapení a nebrání se žádnému dobrodružství. Nesnaží se upoutat pozornost za každou cenu, ale kompliment ji potěší. Květiny nevnímá jako jediný symbol ženskosti, ale miluje třeba i jemnou vůni dřeva.

Montale - Intense Cafe EDP - unisex - vyhledává výrazné vůně, protože jí sedí. Líbí se jí, když se ve vůni spojuje výraznost s přirozeností. Upoutá ji podmanivé aroma kávy spolu s vanilkou a růží. A samozřejmě pověstná kvalita francouzských parfémů.

Juliette Has a Gun - Lady Vengeance EDP - pro ženy - hloubka a podmanivá vůně růže je pro ni osudovou vůní. Dává přednost opulentní, temné a smyslné růži před čistou a předvídatelnou. Vyhledává společnost, kde ráda upoutá pozornost okolí. Třeba právě nevšedním parfémem.

Montale - Roses Musk EDP - pro ženy - má ráda čisté vůně. Vůně, které neprovokují, ale dají jemně vyniknout její ženskosti. Miluje růže, které jsou pro ni symbol čistoty a ženskosti. Hledá parfém, který dokáže podtrhnout její smyslnost.

Mancera - Roses Vanille EDP - pro ženy - miluje sladké výrazné vůně, které na ní dlouho vydrží. Spojení růže a vanilky je pro ni přímo božské. V parfému chce najít především hravost a bezstarostnost.

Creed - Love in White EDP - pro ženy - zbožňuje čisté a pudrové vůně. Hledá jemný a přirozený parfém, který bude moct nosit každý den. Nepotřebuje na sebe upozorňovat za každou cenu, chce prostě krásně vonět. Ale zároveň vyhledává špičkovou kvalitu.

Montale - Pure Gold EDP - pro ženy - kombinace ovocné a květinové vůně je pro ni absolutní vrchol. Vnímá ji jako ztělesnění romantičnosti a nostalgické vzpomínky na svůj první parfém. Fascinuje ji, jak vůně dokáží spojit vzpomínky se současností, dětství s dospělostí, hravost s decentností. Parfém je pro ni stále nové spojení těchto protikladů.

Serge Lutens - Ambre Sultan EDP - pro ženy - už dávno vyrostla z lehkých květinových a citrusových vůní. Je náročná a odvážná. Nenosí jen tak něco. Ve vůni musí cítit ohromující komplexnost, rozmanitost, orientálnost. Hledá hluboký a hřejivý parfém na chladnější období.

Montale - Dark Purple EDP - pro ženy - miluje růži, ale hledá v ni něco originálního a nového. Kombinace příjemné vůně švestky spolu s růží by tuto náročnost mohla uspokojit. Zakládá si na tom, aby její vůně byla nevšední, osobitá a dokázala vystihnout její povahu.

celý text skrýt text