Přejít na hlavní obsah
Creed Love in White parfémovaná voda pro ženy
Creed Love in White parfémovaná voda pro ženy
Creed Love in White parfémovaná voda pro ženy
Hlava
pomeranč
Srdce
rýže, kosatec, jasmín, magnólie, růže
Základ
vanilka, ambra, růže
Druh vůněorientální, květinová

Zažijte cestu kolem světa plnou dobrodružství. Parfémovaná voda pro ženy Creed Love in White je voňavou ódou na globální jednotu a mír. Obsahuje ručně vybrané esence z pěti světových kontinentů a odráží tak v sobě sofistikované řemeslo a vášeň pro ty nejlepší ingredience.

  • květinová svěží vůně
  • pro elegantní dámu
  • hodí se pro nezapomenutelné okamžiky

Složení vůně
Napoprvé ucítíte svěží, nasládlou pomerančovou kůru ze sluncem políbeného jižního Španělska. Jako další se vmínísí rýžové slupky z jihoasijských moří v Tonkinu, které dodávají vonné kompozici bohatou slanost. Jemný egyptský kosatec, bílý jasmín z italského pobřeží, narcis z Francouzské Riviéry, to jsou tóny, které ve vůni ucítíte krátcé poté. Jsou následovány krémovou a jemně citrusovou magnólií a královnou květin, bulharskou růží. V závěru se rozvinou vanilkové lusky a lehce slanoá, avšak svěže vodní ambra připomínající moře.

Příběh vůně
Tento dokonalý mix květin byl první vůní značky Creed představenou v Americe. Na její počest byla v den představení budova Empire State Building ozářena bílými světly. Vůně Creed Love in White vytvořil Olivier Creed jako vzpomínku na své jachtařské cesty po světě. Oblíbily si ji i dvě první dámy Spojených států.

CreedLove in White parfémovaná voda pro ženy

24×
75 ml
7 200

Více než 5 ks skladem | 9 600,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: CRE0100

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

1
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 22. 7. 2024
Osobní odběr
Již zítra pondělí 22. 7. 2024