Přejít na hlavní obsah

Svatební přípravy

Oslňte na svatbě perfektním make-upem, rozzářenou pletí, skvělým účesem i příjemnou vůní. Pečlivě jsme pro vás vybrali tu nejlepší kosmetiku a parfémy, abyste na svatbě vypadali skutečně skvěle. Co všechno u nás najdete?

 

Předsvatební přípravy

Příprava nevěsty není zdaleka jen o svatebním dni. Začněte už několik týdnů před svatbou. Připravte svoji pleť, hýčkejte ji pleťovými maskami, zjemněte kůži celého těla a uklidněte svou mysl aromaterapií. S našimi pleťovými maskami, peelingy, tělovými mléky i vonnými svíčkami s uklidňující vůní vám to půjde samo.

Pokud se chystáte na svatbu jako host a chcete potěšit nevěstu nějakou milou drobností, vyberte si z naší nabídky svatebních darů pro nevěstu. Úžasným parfémem, luxusní svíčkou nebo dárkovou sadou jí určitě uděláte radost.

Must have každé nevěsty

V den D musí být všechno perfektní. Máme pro vás svatební parfémy i nejlepší přípravky pro svatební líčení a vytvoření dokonalého svatebního účesu, na které je spoleh a dlouho vydrží.

Věřte, že i svatební hosté chtějí vypadat ve svatební den co nejlépe. Pro případ pokaženého make-upu či účesu jim pořiďte na toalety svatební košík první pomoci.

Něco pro ženicha

Pro ženichy jsme vybrali to nejlepší z pánské péče o tělo, vlasy a vousy i nejlepší svatební parfémy pro muže. Ženich přeci musí držet krok s nevěstou, tak nezůstaňte pozadu.

celý text skrýt text