Gucci Bloom parfémovaná voda pro ženy

78×
Gucci Bloom parfémovaná voda pro ženy
Gucci Bloom parfémovaná voda pro ženy
Doprava zdarma
100 ml
1 575

Kód: GUC2871 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 1. 3. 2021
Osobní odběr
neděle 28. 2. 2021

Popis parfému Gucci Bloom
Složení

Ženy a květiny mají mnoho společného. Jejich přirozený něžný půvab již dávno máte. Nyní si můžete propůjčit i jejich omamnou vůni. Dámská parfémovaná voda Gucci Bloom vás přenese do překrásné rozkvetlé zahrady, v níž vás obklopí nekonečné záhony těch nejdelikátnějších květin.

  • něžná květinová vůně
  • pro romantickou ženu
  • vhodná především na denní nošení

Složení vůně
Parfémovaná voda Bloom je svým složením ryze květinová. Snoubí v sobě akordy zimolezu, tuberózy a jasmínu arabského, díky nimž je vůně vytříbeně elegantní a hluboce ženská. Květinové aroma je podpořeno kořenem kosatce, který je známý pro svou smyslnost a dodává vonné kompozici žádoucí hloubku a podmanivost.

Příběh vůně
V roce 2015 se kreativním ředitelem značky Gucci stal italský návrhář Alessandro Michele. Květiny ve všech formách a tvarech jsou pro něj doslova posedlostí, a tak v roce 2017 vydal svou první vůni – Bloom, která je oslavou jeho celoživotní fascinace. Posláním parfémované vody Bloom je oslava autenticity, vitality a rozmanitosti ženy.

Něžně růžová barva okvětních plátků se projevuje i na samotném flakonu. Věrně připomíná porcelán a je ukryt v krabičce s bohatým květinovým potiskem. Dakota Johnson, Hari Nef a Petra Collins jsou tvářemi vůně Bloom.

Složení

Složení
zimolez, kořen kosatce, jasmín sambac, tuberóza
Druh vůně
květinová

Napsali jsme o Gucci Bloom
Články

O značce Gucci

Progresivní, inovativní a směr udávající – značka Gucci formuje svět módy již téměř sto let. Její moderní a eklektické výrobky představují vrchol italského řemeslného umění a jsou nepřekonatelné svou kvalitou a důrazem na detail.

Na počátku všeho stál v roce 1921 nenápadný muž Guccio Gucci, který si založil dílnu na zpracování kůže. Zřejmě ho tehdy vůbec nenapadlo, že dal právě jméno módní legendě, která jednou dobude svět.

Dnes značka Gucci nezáří pouze na přehlídkových molech, své kolekce rozšířila o další módní doplňky a také kosmetiku a parfémy. Mezi ty nejznámější patří určitě aromatická vůně pro muže Gucci Guilty nebo romantická květinová vůně pro ženy Gucci Bloom.

Podle vize aktuálního tvůrčího ředitele Alessandra Micheleho značka Gucci nově definovala luxus pro 21. století a upevnila svou pozici jednoho z nejžádanějších módních domů na světě.

Recenze Gucci Bloom78