Přejít na hlavní obsah

STMNT

O značce STMNT

Produkty, které vyvinuli průkopníci moderního holičství a které přepisují pravidla pánské úpravy vlasů. To je americká značka STMNT Grooming Goods. Nabízí profesionální péči o vousy a vlasy a propojuje vysokou kvalitu a tradici s nekonvenčním stylem.

 

Příběh kosmetiky STMNT se začal psát v roce 2020, kdy tuto značku založili kreativní holiči a inovátoři Julius Arriola, Sofie Pok a Miguel Gutierrez. Spojili své síly, využili zkušenosti z kadeřnických salonů a barber shopů celého světa a vytvořili zcela nové produkty stylingu a péče o vlasy. Vložily do nich veškerou svoji inspiraci, znalosti a vášeň pro holičství a upravili je tak, aby vyjadřovaly jasný názor, anglicky statement. Z tohoto slova pak odvodili i STMNT, název celé značky.

STMNT představuje moderní dynamickou značku, která má smysl a jasný směr. Její tvůrci věří, že je třeba posunovat hranice a nedělat věci stejně, ale jinak, lépe. Proto mají jejich produkty výjimečné receptury a dosahují perfektních výsledků. Vyzkoušejte i vy STMNT olej na vousy, STMNT šampon a další pečující produkty. Vlasy i vousy budou díky nim skvěle připravené na další styling. O ten se pak postará STMNT matující pasta, STMNT suchý jíl či STMNT vláknitá pomáda.

celý text skrýt text