STMNTNomad Barber multifunkční sprej před stylingem

STMNT Nomad Barber multifunkční sprej před stylingem
STMNT Nomad Barber multifunkční sprej před stylingem
Nové
200 ml
549

Skladem | Kód: STM00070
1
U Vás kurýrem PPL
úterý 30. 11. 2021
Osobní odběr
úterý 30. 11. 2021

V roce 2020 vznikla značka STMNT GROOMING GOODS , ve které jde o víc než jen o produkty. Značka, která má smysl. Její kreativci a inovátoři vytvořili zcela nové produkty, vložili do nich inspiraci, znalosti a vášeň. Testovali je, dokud nepředčily jejich očekávání. 

Vytvořte dokonalé plátno pro styling! Vyzkoušejte STMNT sprej pro pánskou úpravu vlasů z kolekce Nomad Barber. Je to multifunkční, přípravný a stylingový sprej pro snadné fénování a úpravu účesu. Díky své receptuře přináší lehkou fixaci bez slepení pro přirozený a hustší vzhled vlasů. Vytváří dokonalý základ před použitím dalších STMNT strukturujících produktů.

Vlastnosti:

  • napomáhá rozčesávání a vysoušení vlasů
  • vytváří hustší a přirozený vzhled vlasů
  • fixuje účes bez slepení
  • propůjčuje poddajnost vlasovému vláknu
  • perfektní základ pro další krok péče STMNT
  • ideální jako pomocník při střihání
  • příjemná vůně kolekce Nomad Barber: svěží mix koření, levandule s přídavkem dřeva

Složení:

  • linalool – příjemná přírodní vůně
  • veganské složení

Jak aplikovat:
Sprej pro pánskou úpravu vlasů STMNT rovnoměrně nanášejte na mokré vlasy před vysoušením, fénováním či jejich přirozeným schnutím. Skvěle připraví vlasy na další styling.

Notino tip:
Pro závěrečnou úpravu vlasů používejte v kombinaci s dalšími stylingovými produkty značky STMNT.

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
definice a textura
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky
Délka vlasů
krátké vlasy
Stupeň fixace
slabá fixace

Produkty, které vyvinuli průkopníci moderního holičství a které přepisují pravidla pánské úpravy vlasů. To je americká značka STMNT Grooming Goods. Nabízí profesionální péči o vousy a vlasy a propojuje vysokou kvalitu a tradici s nekonvenčním stylem.

Příběh kosmetiky STMNT se začal psát v roce 2020, kdy tuto značku založili kreativní holiči a inovátoři Julius Arriola, Sofie Pok a Miguel Gutierrez. Spojili své síly, využili zkušenosti z kadeřnických salonů a barber shopů celého světa a vytvořili zcela nové produkty stylingu a péče o vlasy. Vložily do nich veškerou svoji inspiraci, znalosti a vášeň pro holičství a upravili je tak, aby vyjadřovaly jasný názor, anglicky statement. Z tohoto slova pak odvodili i STMNT, název celé značky.

STMNT představuje moderní dynamickou značku, která má smysl a jasný směr. Její tvůrci věří, že je třeba posunovat hranice a nedělat věci stejně, ale jinak, lépe. Proto mají jejich produkty výjimečné receptury a dosahují perfektních výsledků. Vyzkoušejte i vy STMNT olej na vousy, STMNT šampon a další pečující produkty. Vlasy i vousy budou díky nim skvěle připravené na další styling. O ten se pak postará STMNT matující pasta, STMNT suchý jíl či STMNT vláknitá pomáda.