Přejít na hlavní obsah

Real Techniques

Real Techniques

Kvalitní, oceňované a inovativní kosmetické nástroje pro všechny milovníky líčení – to vše nabízí značka Real Techniques. Produkty kombinují high-tech materiály s inovativními tvary pro dosažení dokonalého make-upu. V kolekci produktů najdete jak sady štětců, tak i samostatné štětce na make-up, pudr, tvářenku, oční stíny, konturování, ale i oblíbené houbičky. Nechybí ani produkty vhodné k čištění pleti, ale i k čištění samotných štětců a houbiček.

 

Značka Real Techniques byla uvedena na trh v roce 2011. V jejím portfoliu se nachází lehoučké štětce vysoké kvality, které se snadno používají i čistí, a které vám pomohou vytvářet to nejlepší líčení. Štětce Real Techniques jsou vyrobeny ze syntetického materiálu taklon, který je jemný, měkký a vhodný i pro citlivou pleť. Houbičky na make-up jsou navrženy s revoluční pěnovou technologií bez latexu, aby rovnoměrně rozetřely make-up a vy tak dosáhli hladkého a dokonalého výsledku. Za zmínku stojí houbička pro aplikaci make-upu Real Techniques Miracle Complexion Sponge Ornament.

Začátečníkům ale i zkušeným make-up artistům usnadní život sada štětců Real Techniques Everyday Essentials nebo též praktický štětec na krémový a tekutý make-up Real Techniques Original Collection Base. Ať už chcete vytvořit efekt tzv. nahého líčení nebo naopak vyzývavý večerní look, s kosmetickými nástroji Real Techniques pozvednete vaše líčení na další úroveň.

celý text skrýt text