Real TechniquesOriginal Collection Base štětec na krémový a tekutý make-up

8×
Real Techniques Original Collection Base štětec na krémový a tekutý make-up
Real Techniques Original Collection Base štětec na krémový a tekutý make-up
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
349

Ušetříte 17%
štětec na krémový a tekutý make-up
287

Skladem | Kód: RTC0007
1
U Vás kurýrem DPD
pátek 3. 12. 2021
Osobní odběr
čtvrtek 2. 12. 2021

Praktický štětec profesionální kvality by neměl ve vaší kosmetické výbavě chybět. Štětec na krémový a tekutý make-up Real Techniques Original Collection Base má extrémně pevnou a širokou hlavu, čímž zajišťuje snadnou aplikaci make-upu.

Díky syntetickým štětinám štětec nanáší optimální množství přípravku a rovnoměrně jej roztírá. Speciální technologie použitá při výrobě štětin zajišťuje nejen snadnou aplikaci, ale také jednoduché čištění.

Vlastnosti:

  • k nanášení krémového i tekutého make-upu
  • syntetické štětiny a pevná, široká hlava
  • snadná údržba

Jak používat:
Make-up nanášejte jemnými tahy od středu obličeje směrem ven. Štětec pravidelně čistěte.

Značka kosmetických štětců Real Techniques byla uvedena na trh v roce 2011. Tyto vysoce kvalitní štětce byly vyvinuty profesionálními vizážisty Samanthou a Nicole Chapman. Tyto respektované vizážistky, které pracovaly pro značky jako MAC, Estée Lauder nebo Chanel, měly vřelý vztah ke kosmetice již od dětství.

Štětce Real Techniques kombinují high-tech materiály s inovativními tvary pro dosažení dokonalého make-upu. Štětce jsou vyrobeny ze syntetických štětin, které jsou neuvěřitelně měkké a ručně zkosené.

V kolekci produktů najdete štětce na make-up, pudr, tvářenku, oční stíny ale i štětce přímo určené pro kouřové líčení, na stínování či konturování tváře včetně kosmetických sad štětců.