Real Techniques Original Collection Base štětec na pudr

5×
Real Techniques Original Collection Base štětec na pudr
Real Techniques Original Collection Base štětec na pudr
332
štětec na pudr
Kód: RTC0069 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 14. 6. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 13. 6. 2021

Popis Real Techniques Original Collection Base

Štětec na pudr Real Techniques Original Collection Base má velkou hlavu, která zajistí bezchybnou aplikaci přípravku. Syntetické štětiny jsou jemné a zajistí optimální nanesení pudru. Štětec se snadno čistí a jeho štětiny mají dlouhou trvanlivost. Speciální technologie při výrobě štětin dodává štětci hedvábnou jemnost a schopnost bezproblémové aplikace pudru. Dopřejte si kvalitní štětec, aby vaše líčení bylo rychlé, snadné a příjemné!

Vlastnosti:

  • je určen k nanášení pudru
  • má syntetické štětiny
  • snadno se čistí

O značce Real Techniques

Značka kosmetických štětců Real Techniques byla uvedena na trh v roce 2011. Tyto vysoce kvalitní štětce byly vyvinuty profesionálními vizážisty Samanthou a Nicole Chapman. Tyto respektované vizážistky, které pracovaly pro značky jako MAC, Estée Lauder nebo Chanel, měly vřelý vztah ke kosmetice již od dětství.

Štětce Real Techniques kombinují high-tech materiály s inovativními tvary pro dosažení dokonalého make-upu. Štětce jsou vyrobeny ze syntetických štětin, které jsou neuvěřitelně měkké a ručně zkosené.

V kolekci produktů najdete štětce na make-up, pudr, tvářenku, oční stíny ale i štětce přímo určené pro kouřové líčení, na stínování či konturování tváře včetně kosmetických sad štětců.

Recenze Real Techniques Original Collection Base5