Prodejna a výdejna Ostrava – Nová Karolina Park

O prodejně

V naší parfumerii v Ostravě si můžete vybrat z nejprodávanějších produktů z naší nabídky. Vybírat můžete nejen ze stovek parfémů, ale také z produktů péče o vlasy, dekorativní kosmetiky, produktů péče o tělo a mnoha dalších. A to vše za naše internetové ceny. Kromě přímého prodeje stovek produktů můžete prodejnu využít také k odběru objednaného zboží z našich internetových stránek.

Otevírací doba

pondělí-pátek
8–20 hodin

sobota
8–20 hodin

neděle
8–20 hodin

Kontakt

Nová Karolina Park
28. října 3348/65,
702 00  Ostrava

Telefon
530 514 014

E-mail
info@notino.cz

Služby prodejny

  • Platba kartou
  • Reklamační služba
  • Přímý prodej produktů
  • Osobní odběr

Jak se k nám dostanete?

Naše parfumerie se nachází v centru města a dostanete se k nám jednoduše po rychlostní silnici R56 nebo z ulice 28. října.

Tramvají

V těsné blízkosti Nové Karoliny Parku se nachází tramvajová zastávka: Karolina (tramvaj č. 1, 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11 a 12) odkud to je jen pár kroků do naší prodejny.

Autem

Automobilem se dá jednoduše přijet po ulici 28. října. K parkování lze využít podzemních garáží v OC FORUM Nová Karolina, kde jsou v PO–PÁ první 3 hodiny parkování zdarma a o víkendech zcela zdarma. Do podzemních garáží se vjíždí z kruhového objezdu na ulici K Trojhalí.

Virtuální prohlídka Parfumerie Ostrava

Fotografie

Další prodejny a výdejní místa Notino

Chcete se na něco zeptat? Napište nám.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Odesláním společnost Notino s.r.o. zpracuje Vaše údaje za účelem vyřízení vaší žádosti na základě oprávněného zájmu. Proti tomuto zpracování můžete v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů podat námitku.