Prodejna a výdejna Praha – Smíchov Gate

O prodejně

V naší prodejně naleznete přes 700 nejprodávanějších produktů z naší nabídky k okamžitému zakoupení. Vybírat můžete nejen ze stovek parfémů, ale také z produktů péče o vlasy, dekorativní kosmetiky, produktů péče o tělo a mnoho dalšího. A to vše za naše internetové ceny. Mimo přímý prodej produktů můžete využít prodejnu také k odběru objednaného zboží z našich internetových stránek.

Otevírací doba

pondělí-pátek
8:00 - 20:00

sobota
8:00 - 20:00

neděle
8:00 - 20:00

Kontakt

Smíchov Gate
Plzeňská 3217/16,
150 00  Praha

Telefon
530 514 014

E-mail
info@notino.cz

Služby prodejny

  • Platba kartou
  • Reklamační služba
  • Přímý prodej produktů
  • Osobní odběr

Jak se k nám dostanete?

Prodejna se nachází v budově Smíchov Gate vedle hotelu Ibis.

Tramvají a autobusem

Vystoupíte na zastávce Anděl. Vydáte se směrem k hotelu Ibis a OC Nový Smíchov byste měli mít po pravé ruce. Po 200 metrech napravo uvidíte budovu Smíchov Gate, ve které se nachází naše prodejna.

Metrem

Vystoupíte na zastávce Anděl. Z ulice Nádražní zahněte vlevo na Plzeňskou směrem k OC Nový Smíchov, pokračujte rovně a po 250 metrech narazíte na budovu Smíchov Gate, ve které se nachází naše prodejna.

Autem

V blízkosti se nachází parkoviště Nový Smíchov. Projdete budovou obchodního centra na ulici Plzeňská a dáte se doprava směrem k hotelu Ibis. Po 200 metrech po pravé straně uvidíte budovu Smíchov Gate, ve které se nachází naše prodejna.

Fotografie

Další prodejny a výdejní místa Notino

Chcete se na něco zeptat? Napište nám.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Odesláním společnost Notino s.r.o. zpracuje Vaše údaje za účelem vyřízení vaší žádosti na základě oprávněného zájmu. Proti tomuto zpracování můžete v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů podat námitku.