Prodejna a výdejna Brno – Campus Square

O prodejně

V naší prodejně naleznete přes 700 nejprodávanějších produktů z naší nabídky k okamžitému zakoupení. Vybírat můžete nejen ze stovek parfémů, ale také z produktů péče o vlasy, dekorativní kosmetiky, produktů péče o tělo a mnoho dalšího. A to vše za naše internetové ceny. Mimo přímý prodej produktů můžete využít prodejnu také k odběru objednaného zboží z našich internetových stránek.

Otevírací doba

pondělí-pátek
8–20 hodin

sobota
8–20 hodin

neděle
8–20 hodin

Kontakt

Campus Square Bohunice
Netroufalky 770,
625 00  Brno

Telefon
530 514 014

E-mail
info@notino.cz

Služby prodejny

  • Platba kartou
  • Reklamační služba
  • Přímý prodej produktů
  • Osobní odběr

Jak se k nám dostanete?

Naše prodejna se nachází na jihozápadě Brna v blízkosti Fakultní nemocnice Brno a dostanete se k nám jednoduše z městského okruhu, případně z dálnice D1.

Trolejbusem nebo autobusem

Městská hromadná doprava zastavuje přímo před naší prodejnou, a to na zastávce Univerzitní kampus. Jezdí sem trolejbusy číslo 25 a 37 nebo autobusy číslo 50, 60 a 69.

Autem

Z městského okruhu (ulice Bítešská) vede nově postavená přístupová komunikace přímo na parkoviště před Campus Square. Areál je poblíž exitu 190 z dálnice D1 a jen několik minut jízdy z centra města.

K dispozici je zdarma 260 venkovních parkovacích míst a 360 krytých parkovacích míst. Kryté parkování je zdarma první 3 hodiny Vašeho pobytu v Campus Square.

Virtuální prohlídka

 

Fotografie

Další prodejny a výdejní místa Notino

Chcete se na něco zeptat? Napište nám.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Odesláním společnost Notino s.r.o. zpracuje Vaše údaje za účelem vyřízení vaší žádosti na základě oprávněného zájmu. Proti tomuto zpracování můžete v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů podat námitku.