Poporodní kalhotky

Pohodlné kalhotky pro těhotné i do porodnice

Dopřejte si maximální pohodlí první dny po porodu i v šestinedělí! Poporodní kalhotky jsou prodyšné, jemné a dobře fixují porodnické vložky. Díky pružným gumičkám perfektně drží a zároveň nikde netlačí ani netahají. Poskytují tak příjemný komfort již v prvních dnech po porodu a jsou velmi šetrné k citlivým místům. Poradíme vám, jaké poporodní kalhotky si vybrat.

Výhody poporodních kalhotek

  • Jsou prodyšné a usnadňují regeneraci po porodu.
  • Dobře přizpůsobené k používání poporodních vložek.
  • Vhodné pro ženy s citlivou pokožkou.
  • Velmi příjemné a praktické během pobytu v porodnici.

Poporodní a těhotenské kalhotky

Prodyšné a pružné prádlo šetrné k pokožce je ideální pořídit již v těhotenství, kdy se tělo začíná připravovat na mateřství. Dokonalou podporu rostoucím prsům poskytne těhotenská podprsenka a doporučujeme pořídit si také těhotenské kalhotky, které netlačí na bříško a přizpůsobují se postavě.

Po porodu zase využijete jednorázové síťované kalhotky do porodnice, které po použití jednoduše vyhodíte do koše. V šestinedělí se o pohodlí postarají pratelné poporodní kalhotky k opakovanému použití.

Náš tip: Nezapomeňte si přibalit jednorázové kalhotky do porodnice, nejlépe 3 až 4 kusy na celý pobyt.

Kalhotky pro těhotné i poporodní kalhotky poskytují komfort, který by si měla dopřát každá novopečená maminka! V poporodní výbavě by neměly chybět také prsní vložky, stahovací poporodní pásy, porodnické vložky nebo zklidňující krém na bradavky. Prozkoumejte pestrou nabídku produktů pro maminky a miminka na notino.cz již dnes!