Plenky do vody

Spolehlivé pleny do vody pro pohodlné koupání

Komfort při nošení a spolehlivá ochrana proti protečení i během koupání! Dětská plenka do vody je ideálním řešením, pokud se s dětmi chystáte do bazénu nebo k moři.

Plenky do vody a jejich výhody

  • Zabraňují znečištění vody v bazénu – vše bezpečně udrží uvnitř.
  • Koupací plenky nenasakují vodu z bazénu a tím nebrání děťátku ve volném pohybu.
  • Díky měkkým materiálům jsou pohodlné a miminko neškrtí na nožičkách.
  • Snadno se navlékají a přizpůsobí se tělíčku dítěte pro větší komfort.

Jak vybrat koupací pleny?

Při výběru pleny do vody záleží na hmotnosti dítěte i četnosti koupání. Vybrat si můžete buď jednorázové plenky do vody nebo plenkové plavky na vícero použití. Plavkové pleny do bazénu se vyrábí pro děti od 3 do 15+ kg.

  • Jednorázová plena do vody je vhodná pro občasné použití a po plavání ji jednoduše vyhodíte do koše. V nabídce zvolte velikost plenky na koupání podle váhy dítěte. Tento typ pleny je dostupný již od 3 kg a je tedy vhodný i pro kojence.
  • Plenkové plavky je možné po použití vyprat a jsou tak vhodné na opakované použití. Některé plenkové plavky obsahují nepropustnou vrstvu PUL i ochrannou síťku a lze je použít rovnou, jiné vyžadují ještě přidání separační pleny. Plavky obsahují patenty, které umožňují upravovat velikost. Tento typ koupací pleny je velmi výhodný při častém koupání.

Náš tip: Pokud nemáte kojeneckou váhu, doporučujeme zvážit se na váze osobní nejdříve s děťátkem a poté bez něj.

Jak fungují plenky do vody

Dětské pleny do vody jsou vyvinuty tak, aby spolehlivě zadržely veškerou tekutinu i nečistoty uvnitř a díky pružnému lemu a nepropustným vrstvám nic neunikne ven. Vnější část naopak brání absorpci vody a plenky nezvětšují svůj objem a nesnižují pohodlí při nošení.

Vybavte své ratolesti v létě těmi nejlepšími plenkovým plavkami, které nabídnou komfort při hrátkách ve vodě i spolehlivou ochranu proti nechtěnému protečení!

Tip: Přibalte si k nákupu udržitelnější eko pleny nebo látkové plenky a další dětské potřeby!