Dětské nůžky a manikúra pro miminka

Vše pro dětskou manikúru

Jemné dětské nehtíky si zaslouží tu nejlepší péči!  Vybavte se speciálními nůžtičkami pro miminko nebo rovnou praktickou dětskou sadou na manikúru s kleštičkami či malým pilníčkem na nehty.

Proč pořídit speciální dětské nůžky na nehty

Dětské nůžky umožňují snadno a bezpečně upravovat nehty miminka již od narození a díky kvalitnímu zpracování z oceli se speciální povrchovou úpravou a zakulaceným hrotům je minimalizována možnost poranění. Na jemné dětské nehty nikdy nepoužívejte klasické nůžky na manikúru pro dospělé.

Objevte dětské sady na nehty

V praktickém dětské sadě na manikúru najdete vše potřebné a snadno ji s sebou sbalíte i na cesty. Menší sada obsahuje pilník a kleštičky na nehty pro miminko, větší sety obsahují i další věci pro miminko, jako je dětský kartáč na vlasy, dětský zubní kartáček, dětský teploměr či odsávačku hlenů. S nimi bude každodenní péče o hygienu miminka radost!

Jak stříhat nehty miminku

Pravidelné stříhání nehtů by mělo začít již v období šestinedělí, a to nejlépe během spánku miminka, aby nedošlo k náhlému pohybu.

  • Před každým použitím nůžky na nehty pro miminko nejdříve vydezinfikujte.
  • Delší nehty zkraťte pomocí kleštiček na nehty pro miminko.
  • Následně jemné dětské nehty opatrně zastříhněte nůžkami s kulatou špičkou.
  • Na závěr speciálně tvarovaným pilníkem zahlaďte a upravte tvar nehtů, aby nedošlo k poškrábání.
  • Nůžtičky pro miminko by měly být používány pouze pod dohledem dospělé osoby.

Kvalitní nůžky pro novorozence a dětské kleštičky na nehty rozhodně patří do výbavičky pro miminko již od narození. Objevte další nezbytnosti, jako jsou dětské vlhčené ubrousky nebo heboučké osušky pro miminka!