Dětské osušky a žínky

Heboučké osušky pro miminka a dětské žínky

Pro ještě příjemnější zážitek z koupání! Objevte osušky pro miminka z kvalitních materiálů, které nedráždí citlivou dětskou pokožku! Slouží nejen k osušení po dětské koupeli, ale také k ochraně proti prochladnutí. Barevné dětské osušky i praktická mycí žínka pro miminka s roztomilým potiskem rozhodně patří do základní výbavičky pro děti.

Jak vybrat dětskou osušku

Dětská osuška s kapucí, s motivem zvířátek či víceúčelový ručník pro miminka z měkoučké látky? Abyste svému miminku dopřáli tu nejlepší péči po hřejivé koupeli, zaměřte se při výběru na materiál, velikost i tvar osušky.   

Materiál osušek pro děti

  • Bambusová osuška pro miminko: Bambusové vlákno je velmi měkké a odolné a ručníky pro miminka z něj vyrobené jsou hebké, nadýchané a svou příjemnost neztrácí ani časem.
  • Bavlněná osuška pro miminka: Bavlna zaručuje vysokou savost a je tvarově stálá. Látková osuška z bavlny nabízí využití i na cestách jako ochrana před sluncem či jako prostěradlo do kočárku.
  • Dětská froté osuška: Froté se vyznačuje vysokou savostí, rychlým odváděním vlhka a příjemnou hřejivostí. Dětská froté osuška s nižší gramáží se po čase může zdát tvrdší než při zakoupení.

Tvary osušek pro miminko

  • Klasické osušky pro děti jsou oblíbené pro svou multifunkčnost. Lze je využít nejen po koupeli, ale také jako lehkou deku.
  • Dětské osušky s kapucí jsou dostupné v mnoha barevných provedeních pro kluky i děvčátka a jejich praktičnost poznáte hned po prvním koupání. Příjemná kapuce jemně osuší vlásky a zakryje vrch hlavičky a ouška, čímž nabídne dokonalé zahřátí.
  • Dětská pončo osuška se jednoduše přetáhne přes hlavičku miminka, tím se zamezí sklouzávání osušky na zem. Některá ponča mají také kapuci, která zajistí rychle usušení jemných dětských vlásků. Osuška pončo pro miminka je ideální na pláž či k bazénu.

Dětské žínky

Heboučké dětské žínky by neměly chybět v žádné koupelně jako užitečný pomocník při koupeli. Obvykle jsou dostupné v sadách po několika kusech a jsou vhodné i pro nejmenší miminka. Pokud není na obalu uvedeno jinak, je třeba žínku maximálně po 3 použitích vyprat na 60 °C.

Dětské ručníky s motivem zvířátek či různých tvarů, roztomilé dětské osušky s kapucí i žínky pro miminka v užitečných sadách – inspirujte se nabídkou dětských doplňků na notino.cz a vyberte pro své miminko to nejlepší.