Lampa na nehty

Lampa na nehty
Filtr
Cenové rozpětí

Značka
Dárky a akce

Jak na výběr nejlepší lampy na nehty

UV nebo LED lampa na nehty je nezbytným pomocníkem v každém profesionálním i domácím nehtovém studiu. Tato praktická trouba na nehty slouží k vytvrzení laku na nehty a prodlužuje životnost gelových nehtů. Chcete mít také dokonale upravené nehty, které vydrží krásné déle než několik dní? Pak nepodceňujte výběr zapékací lampy na nehty.

Při výběru nové LED nebo UV lampy na nehty hraje roli nejen její typ a výkon, ale také další vlastnosti a funkce, design a samozřejmě i cena. Zjistěte, jak vybrat lampu na gelové nehty.

UV nebo LED lampa?

  • UV lampu na nehty tvoří 4–5 zářivek, které vytvrdí lak. Jedná se o levnější pec na nehty, která vyžaduje častější výměnu zářivek.
  • LED lampa na nehty využívá svit z 12–18 diod, které se nemusí měnit tak často jako zářivky v UV lampě. Gelový lak na nehtech navíc vytvrdí za kratší čas.
  • Duální lampa kombinuje vlastnosti UV a LED lampy na nehty. Využívá jak zářivky, tak LED diody. Vytvrdí všechny gelové laky do UV lampy určené pro modeláž nehtů a běžně má menší spotřebu energie. Bílé světlo, které diody produkují, je navíc velmi šetrné k očím.

Lampa na nehty podle výkonu

Vyšší výkon s sebou nese výhodu rychlejšího vytvrdnutí laku. Pokud tedy hledíte na čas, vybírejte UV nebo LED lampu na nehty s výkonem 48 W. Pořídit si ale můžete i 9W lampy, kterým vytvrdnutí může trvat delší čas nebo 36W lampy, které poměrně rychle a účinně vytvrdí gelový lak na nehtech.

Užitečné vlastnosti UV / LED lampy na nehty

Některé funkce pece na nehty vám usnadní a zpříjemní celý proces tvrdnutí gel laků do UV lampy. Na jaké vlastnosti při výběru hledět?

  • vyměnitelné diody, UV zářivky a vyjímatelný spodní díl,
  • základní desku, která ovlivní rovnoměrné vytvrzení nehtů,
  • nepřetržité svícení, které urychlí celkový proces,
  • automatické vypnutí.

Vyberte si na notino.cz tu nejlepší lampu na gel lak nebo sadu na gelové nehty a užijte si dokonalou manikúru jako z profesionálního salonu.

celý text skrýt text