Přejít na hlavní obsah

Dermedic kosmetika

O značce Dermedic

Polská značka Dermedic se specializuje na dermokosmetiku prodávanou v lékárnách. Kosmetika Dermedic slouží nejen ke zkrášlení zevnějšku, ale i k doplňkové léčbě celé řady kožních onemocnění. Prochází přísnými kontrolami kvality a bezpečnosti, je velmi účinná a šetrná a svým pacientům ji doporučují přední polští dermatologové i pediatři.

Značka Dermedic cílí především na zákazníky s extrémně citlivou, případně problematickou pokožkou. Dermedic je s vámi od prvního dne života, kdy pokožka ještě není zralá a je od přírody velmi citlivá. Dermedic Baby představuje dermokosmetiku pro zdravé děti jako preventivní péči a pro atopickou pokožku náchylnou k alergiím. Proto klade maximální důraz dodržování zásad GMP (Good Manofacturing Practice).

Hlavní složkou kosmetiky Dermedic je křišťálově čistá hypertermální voda s nízkým obsahem minerálů, čerpaná ve střední Evropě. Ta má díky své jedinečné hypotonické struktuře a složení, bohatému na křemík, velmi příznivý účinek na pokožku. Kromě hypertermální vody v kosmetice Dermedic najdete také ovocné AHA enzymy, kyselinu hyaluronovou, ureu či vitaminy.

Značka Dermedic se ve spolupráci s nezávislými laboratorními techniky a mikrobiology neustále snaží vyvíjet nové přípravky a vylepšovat ty stávající. Z její bohaté nabídky si vybere opravdu každý, bez ohledu na věk nebo pohlaví. Vyzkoušejte například hloubkově hydratační kosmetiku Dermedic Hydrain3 Hialuro, vlasovou péči z řady Dermedic Capilarte nebo opalovací krém či mléko Dermedic Sunbrella. Pro vaše nejmenší se před sluněním hodí péče Dermedic Sunbrella Baby.

celý text skrýt text