Dermedic Antipersp R antiperspirant roll-on pro normální a suchou pokožku

1×
Dermedic Antipersp R antiperspirant roll-on pro normální a suchou pokožku
Dermedic Antipersp R antiperspirant roll-on pro normální a suchou pokožku
60 g
115

Kód: DRM2381 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 21. 6. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 20. 6. 2021

Popis Dermedic Antipersp R
Vlastnosti

Antiperspirant roll-on Dermedic Antipersp R reguluje nadměrné pocení a chrání 48 hodin před nepříjemným tělesným pachem.

Vlastnosti:

  • zamezuje rozkladu bakterií v podpaží, které vytvářejí zápach
  • nezanechává bílé stopy na oblečení
  • výborně působí při psychickém i fyzickém zatížení
  • nezpůsobuje alergické reakce a zjemňuje pokožku podpaží
  • regeneruje podrážděnou pokožku a mírně ji hydratuje

Složení:

  • alantoin – pomáhá regenerovat drobné rány po holení
  • aluminium – snižuje míru pocení a zápach z potu

Jak aplikovat:
Antiperspirant nanášejte na čistou a suchou pokožku v podpaží, a to nejlépe po ranním sprchování nebo během dne podle potřeby.

Vlastnosti

Druh balení
roll-on
Typ pokožky
citlivá

O značce Dermedic

Polská značka Dermedic, která patří do portfolia farmaceutické společnosti Biogened, se specializuje na výrobu a prodej takzvané lékárenské kosmetiky. Produkty Dermedic tedy lze použít nejen ke zkrášlení zevnějšku, ale i k doplňkové léčbě celé řady kožních onemocnění. Přestože značka Dermedic není na trhu příliš dlouho, získala už několik ocenění (např. InStyle Best Beauty Buy).
Značka Dermedic cílí především na zákazníky s extrémně citlivou, případně problematickou kůží. Proto klade maximální důraz dodržování zásad GMP (Good Manofacturing Practice). Samostatnou zmínku si zaslouží také skutečnost, že hlavní složkou výrobků Dermedic je voda upravovaná technologií reverzní osmózy - jinak řečeno zbavená veškerých potenciálně dráždivých či alergenních látek. Kromě ní v jejich složení naleznete také ovocné AHA enzymy, kyselinu hyaluronovou, ureu, důležité vitamíny a další.
Značka Dermedic se ve spolupráci s nezávislými laboratorními techniky a mikrobiology neustále snaží vyvíjet nové přípravky a vylepšovat ty stávající. Z její bohaté nabídky si vybere opravdu každý, bez ohledu na věk nebo pohlaví. Kosmetika Dermedic prochází přísnými kontrolami kvality a bezpečnosti. Je velmi účinná a šetrná. Z těchto důvodů ji svým pacientům doporučují přední polští dermatologové i pediatři.

Recenze Dermedic Antipersp R1