OpalescenceWhitening bělicí zubní pasta s fluoridem

114×
Opalescence Whitening bělicí zubní pasta s fluoridem
Opalescence Whitening bělicí zubní pasta s fluoridem
100 ml
218

Kód: OPA3004 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Opalescence Whitening
Vlastnosti

Bělicí zubní pasta Opalescence Whitening účinně čistí zuby a spolehlivě o ně pečuje. Odstraňuje ze zubů zbytky jídla, zubní plak i nechtěné zabarvení od jídla. Pomáhá posilovat zubní sklovinu a podporuje celkové zdraví ústní dutiny.

Pasta má nízkou abrazivitu, proto je možné ji bez obav používat každý den. Nádherně ústa osvěží příchutí máty a zanechá v nich příjemně chladivý pocit. Pečujte o své zuby pravidelně, aby byly krásné a zdravé!

Vlastnosti:

  • odstraňuje ze zubů zbytky jídla, zubní plak i nechtěné zabarvení
  • pomáhá posilovat zubní sklovinu
  • podporuje celkové zdraví ústní dutiny
  • díky nízké abrazivitě čistí zuby šetrně
  • osvěžuje ústa a zanechává v nich chladivý pocit

Složení:

  • fluorid sodný – pomáhá chránit zuby před zubním kazem

Jak používat:
Nanášejte malé množství pasty na zubní kartáček a čistěte zuby alespoň 2 minuty minimálně 2krát denně. K jejich dočištění použijte zubní nit a mezizubní kartáčky. U dětí do 2 let pastu používejte pouze po konzultaci s dětským nebo zubním lékařem. U dětí do 6 let dohlédněte na to, aby pastu nepolykaly a řádně si ústa vypláchly.

Vlastnosti

Účinek
bělení

Napsali jsme o Opalescence Whitening
Články

O značce Opalescence

Americká značka Opalescence je považována za jednoho z lídrů v oblasti bělení zubů. Na trhu je více než 25 let a za dobu své působnosti získala pozitivní ohlasy laické i odborné veřejnosti. Produkty značky Opalescence jsou vysoce účinné a přitom bezpečné.

Vybrat si můžete z několika bělicích gelů, které obsahují různé množství peroxidu vodíku či karbamidperoxidu. Gely jsou navíc dostupné v několika příchutích. Značka nabízí rovněž zubní pasty, kartáčky nebo dentální párátka, která vám pomohou udržovat zuby čisté a zdravé. Vyzkoušejte i vy výrobky Opalescence a užívejte si zářivě bílého úsměvu každý den!

Recenze Opalescence Whitening114