Přejít na hlavní obsah

Tutoriál: Zkuste jednoduché trendy nehty s vlnkami

20. 2. 2024

Iva Davies

Čtení na 2 minuty

Vyzkoušejte poslední trend sociálních sítí – vlnky na nehtech. Populární jsou z jednoduchého důvodu: můžete si pohrát s pestrými barevnými kombinacemi, ale nemusíte mít dokonale pevnou ruku. Zvládne je opravdu každý.

Výhodou je i to, že můžete vlnky vytvořit podle nálady, oblečení nebo počasí. Vybírat lze samozřejmě z různých barev, tvarů nebo textur. Záleží jen na vás. A jak na tyto moderní nehty? 

Jak na trendy vlnky na nehtech 

  1. Jako vždy začněte perfektní úpravou nehtů. Jemně zatlačte nehtovou kůžičku, například pomerančovým dřívkem nebo kovovým pusherem. Pak naneste podkladový lak.  
  2. Rozmyslete si, jestli vlnky vytvoříte na všech nehtech, nebo si jich vyberete jenom pár. My jsme na ty bez vlnek nanesli lak essie expressie v odstínu high energy, low stress, na ty s vlnkami nude lak
  3. Počkejte chvilku, až nude lak zaschne, a nakreslete štětcem NEONAIL Nail Art Kolinsky Thin Brush – a opět lakem essie expressie v odstínu high energy, low stress – vlnky podle libosti. Tenké, široké, jednu nebo tři, jak se vám zlíbí. 
  4. Celé umělecké dílo se samozřejmě neobejde bez svrchního laku

Na trendy nehty s vlnkami potřebujete:

Vlnky na nehtech vypadají vážně skvěle. A hlavně tyto trendy nehty roku 2024 máte hotové raz dva, stačí si jen vybrat svou vysněnou barevnou kombinaci. Nejdřív se ale podívejte na naše video.