Přejít na hlavní obsah

Tutorial: Třpytivé oční stíny

13. 12. 2021

Eliška P.

Čtení na 2 minuty

Být hvězdou každého večírku jde samozřejmě i bez glitteru make-upu, ale já říkám: Jděte do toho! Zářivé oční stíny totiž krásně zvětší oči a otevřou váš pohled.

Myslíte, že třpytky jsou jen pro teen girls nebo že budete vypadat jako diskokoule? Ani náhodou! Záleží na vás, jestli si vytvoříte pouze jemnou linku nebo zvýrazníte celé víčko až k obočí. Se třpytivými očními stíny a jejich intenzitou si můžete hrát stejně jako s jakýmkoli jiným make-up kouskem. Podívejte se na tutoriál a inspirujte se.

Produkty

Před nanášením očních stínů aplikujte na oční víčka High definition studio photogenic bázi. Zafixuje pevně oční stíny a zabrání jejich usazení. Technicky dokonalé líčení vydrží více než 10 hodin. Neutrální paletka očních stínů sluší každé ženě. Vyberte si základní béžovou či zlatavou barvu a aplikujte ji na celou pohyblivou část víčka. Zlatohnědým stínem vytvarujte očnicový oblouk. Tímto způsobem nenápadně zvětšíte a opticky otvoríte oči. Úzce zkoseným štětcem naneste tmavší hnědý stín do vnějších koutků a zatáhněte nahoru. Je to podobné jako u oční linky, ale mnohem snazší. Stejnou barvou zvýrazněte spodní linii řas a na konci spojte.
Do středu očního víčka naneste prstem třpytivé oční stíny od YSL. Při otevírání očí budou vaše oči působit třpytivě, ale elegantně.
Na závěr naneste ve výraznější vrstvě Hypnôse řasenku. Řasam dodá dokonalý objem a očím hloubku.