Přejít na hlavní obsah

Tutorial: Efektní bronzový make-up look pro letní den

26. 8. 2023

Iva Davies

Čtení na 2 minuty

Ještě jste nenašli perfektní make-up look na léto? Dál už hledat nemusíte. Máme pro vás jednoduchý návod na bronzový make-up. Kdy jindy vypadat jako bronzová bohyně než právě dnes! Tak směle do toho.

Vezměte své oblíbené štětce a kouzlete! A nebojte se, i když se vám třeba na poprvé nepodaří look, který křičí „možná se tak narodila“, ale spíše „celou noc spala s tváří v bronzeru“, je to pořád jen hra. Vždycky můžete začít znova! 

Jak na bronzový make-up look:

  1. Připravte si pleť tónovacím krémem nebo make-upem a obočí upravte pomocí řasenky na obočí nebo tužky.  
  2. Do vnitřního koutku naneste štětečkem nejsvětlejší stín z paletky Lancôme Hypnôse Palette 5 Couleurs Bronze Absolu. Rozzáří vám pohled. 
  3. Bronzovým stínem vystínujte celé pohyblivé víčko a řasy zatmavte nejtmavším stínem. Největší intenzitu chcete ve vnějším koutku oka. 
  4. Bronzový pudr GUERLAIN Terracotta Light naneste na místa, kde se nejdříve opálíte. Tedy na tváře, hranu nosu a čelo. Začněte zlehka, přidat můžete vždycky. 
  5. Řasenku Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux Cils naneste na řasy v několika vrstvách pro extra dlouhé a husté řasy. 
  6. Rozjasňovačem MAC Cosmetics Extra Dimension Skinfinish rozzařte hranu nosu a vrchní hranu lícních kostí.  A nezapomeňte na srdíčko rtu. 
  7. Rtěnkou Estée Lauder Pure Color Matte Lipstick vykreslete celé rty. Je matná a vydrží celý den. 

Na bronzový make-up budete potřebovat

Bronzový look sluší opravdu každému. Tak ho zkuste! A nezapomeňte se podívat i na naše video.