Guerlain Terracotta Light

bronzující rozjasňující pudr

1×
Guerlain Terracotta Light bronzující rozjasňující pudr
1 300

Ušetříte 24%
odstín 02 Natural Cool 10 g
990

Kód: GUR3385 | 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již zítra středa 22. 5. 2019
Osobní odběr
Již zítra středa 22. 5. 2019
Guerlain Terracotta Light
odstín 02 Natural Cool 10 g | 990

Popis kosmetiky Guerlain Terracotta Light

Bronzující pudr s rozjasňujícími pigmenty Guerlain Terracotta Light kombinuje tři úchvatné tóny, které vaši pleť zahalí opálením a vůní vanilky, květů yang yang a pačuli.

Vlastnosti:

  • kombinuje bronzující, rozjasňující a růžový tón
  • mikroperleť odráží světlo a dodá tak pleti jas
  • ultra jemná textura dokonale splyne s pletí
  • odstín dodá pleti přirozeně opálený efekt a kontury
  • je vhodný pro všechny typy pleti
  • strukturu lze snadno vrstvit pro dosažení požadované intenzity

Jak aplikovat:
Naneste pomocí středního štětce na lícní kosti a tváře směrek ke spánkům. Vrstvěte dle potřeby pro dosažení požadované intenzity.

Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.