Přejít na hlavní obsah

Tutoriál: Minimalistický jarní look pouze se třemi produkty

9. 4. 2024

Iva Davies

Čtení na 2 minuty

Tohle minimalistické jarní líčení je jako dělané pro uspěchaná rána nebo na prodloužený víkend, když s sebou nechcete tahat kosmetickou taštičku narvanou k prasknutí.

Určitě si říkáte, že to bez make-upu nebo tónovacího krému nemůžete dát. Opak je pravdou. Stačí mít v rukávu skvělou skincare rutinu, která vám bude udržovat pleť v té nejlepší kondici. Vám pak bude stačit jen kvalitní SPF, tři produkty a jarní make-up look zvládnete za pár minut.  

Jak na minimalistický jarní líčení 

  1. Na oči naneste tekuté oční stíny Lancôme Idôle Tint v odstínu sunburst přímo aplikátorem. Pak je stačí rozestínovat prstem nebo štětcem. 
  2. Řasy zvýrazněte několika vrstvami voděodolné řasenky Yves Saint Laurent Lash Clash Waterproof. Dodá jim pořádný objem a prodlouží je. Navíc se neobtiskává ani nedrolí. 
  3. Na rtech vám vykouzlí úsměv rtěnka Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture The Slim v odstínu fiery vermilion. Matná textura zaručí dlouhou výdrž a intenzivní neotřelou barvu si zamilujete. 

Na jarní look vyzkoušejte

Minimalistický jarní make-up není pro každého, ale určitě stojí za to ho vyzkoušet. Případně přidejte pár dalších oblíbených produktů a užijete si ho skoro maximalisticky. Ale než to uděláte, podívejte se na naše video!