Přejít na hlavní obsah

Nejlepší řasenky: Recenze na TOP 7!

8. 12. 2020

notino.cz

Čtení na 5 minut

Sníte o nádherně výrazných, hustých a dlouhých řasách? Chcete vědět, která je ta nejlepší řasenka 2020? Jestli vás zatím žádná řasenka úplně neuspokojila, nebo se prostě toužíte trochu rozmazlit a vyzkoušet něco nového, podívejte se na náš test řasenek 2020. Miss Notino Angelika Kostyshynová a Hana Vágnerová jich vyzkoušely celou řadu a sedm nejlepších zrecenzovaly. Možná že se vaší top řasenkou stane právě jedna z nich, možná si jich ale oblíbíte hned několik.

Jak poznáte kvalitní řasenku

  • Řasy neslepuje.
  • Neobtiskne se, ani se nerozmazává.
  • Nedrolí se a při vrstvení netvoří žmolky.

Vyberte si nejlepší řasenku podle typu svých řas

Pokud máte jemné, rovné vlasy, určitě byste kudrnaté kamarádce jen tak nedoporučila svůj šampon. S řasami je to úplně stejné – musíte volit takovou řasenku, která respektuje jejich přirozené vlastnosti, vyzdvihne klady a potlačí nedostatky.

  • Dlouhé řasy – Zaměřte se na řasenky s efektem umělých řas nebo ty, co vaše od přírody dlouhé řasy krásně natočí. Víte, že s takovým darem můžete snadno vyčarovat svůdné kočičí oči i bez linky? Stačí, když budete řasy během práce s řasenkou mírně stáčet směrem k vnějšímu koutku oka. Obdivné pohledy zaručeny!
  • Krátké a silné řasy – Pro vás jsou ideální prodlužující řasenky s kartáčkem hustě posázeným štětinkami. Jedině ten zvládne krátké a nepoddajné řasy rovnoměrně namalovat od kořínků až po konečky.
  • Rovné řasy – Tady pomůžou kleštičky na řasy a řasenky s „curly“ složením. Pro efektivnější natočení s kartáčkem při líčení otáčejte. Zatímco řasenka schne, řasy mírně nadzdvihněte prsty a přidržte. Vydrží pak dokonale natočené po celý den.
  • Nerovnoměrně dlouhé řasy – Někde jsou vaše řasy kratší, někde delší. I pro vás ale existují vhodné řasenky. Vybírejte ty s opravdu dlouhým a hustým kartáčkem se širokým středem.

Test řasenek: Které jsou ty opravdu nej?

Miss Notino 2019 Hana Vágnerová pro vás vyzkoušela skvělé řasenky od značek Collistar, Shiseido a Gosh. Přečtěte si její recenze:

Collistar Mascara Infinito

I tady musím vyzdvihnout luxus v podobě obalu zlaté barvy. Gumový kartáček řasenky pro větší objem a natočení řas Collistar Mascara Infinito zajistí dokonale precizní nanesení barvy a oči zůstanou perfektně nalíčené po celý den. Intenzivní barva s lehkým leskem je ideální k vytvoření sexy večerního, ale i denního make-upu.

Shiseido Controlled Chaos MascaraInk

Z mého pohledu je objemová řasenka Shiseido Controlled Chaos MascaraInk naprostá pecka. Dokonalý, ač na první pohled „klasický“ kartáček skrývá tajemství, které řasy opravdu milují. Je to velice lehká řasenka s okouzlujícím efektem. Řasy mám dokonale natočené a prodloužené. Výsledek vypadá velice přirozeně.

Gosh Catchy Eyes

Jak již název řasenky pro prodloužení a oddělení řas Gosh Catchy Eyes napovídá, výsledkem by měly být nepřehlédnutelné oči. Nežmolkuje, ani řasy neslepuje, tvar kartáčku do obloučku naopak řasy krásně nadzvedne a prodlouží. Řasenka je každopádně cenově velice dostupná a výsledek je skvělý zejména pro denní užití.

Miss Notino 2020 Angelina Kostyshynová za vás otestovala úžasné řasenky od značek NOBEA, Bourjois, Eisenberg a Lancôme. A jak je hodnotí?

NOBEA Festive

Abych pravdu řekla, řasenku NOBEA Festive pro objem s 3D efektem zkouším prvně. Musím ale uznat, že na to, jak je cenově dostupná, splňuje vše, co od řasenky očekávám. Řasy jsou po aplikaci viditelně objemnější a neslepují se. Nezpozorovala jsem ani žádné obtisknutí, což je pro mě u řasenek velice důležité.

Bourjois Volume Glamour

Další skvělý kousek s přívětivou cenou. Řasenka pro větší objem a zahuštění řas Bourjois Volume Glamour výborně fixuje, tím pádem se neobtiskuje. Kartáček má sice silnější štětinky, ale pro ty, kdo chtějí mít větší objem, je to dle mého názoru super.

Eisenberg Le Maquillage Le Mascara Noir

Řasenka pro extra objem Eisenberg Le Maquillage Le Mascara Noir je sice dražší záležitost, ale musím přiznat, že v tomto případě se opravdu vyplatí si připlatit. Dodá řasám krásný objem, a navíc je prodlouží a natočí. Můžete nanést libovolné množství, a řasy vám to neslepí. Pokud chcete docílit výraznějšího líčení, tak doporučuji řasenku nanést v několika vrstvách po sobě.

Lancôme Hypnôse Doll Eyes

Řasenka pro prodloužení a zahuštění řas Lancôme Hypnôse Doll Eyes je za mě určitě absolutním vítězem mezi všemi řasenkami, které jsem vyzkoušela. Nejen že na první pohled vypadá krásně, ale i tvar kartáčku a štětinek je přesně ten, který mi vyhovuje. Tím, že je špička užší a postupně se rozšiřuje, vám pomůže dostat se i k těm nejkratším řasám v koutku oka. Krásně řasy oddělí a dodá jim správnou délku a objem.

Tak která ze sedmi nejlepších řasenek 2020 si vás získala a kterou z nich byste ráda vyzkoušela?