Přejít na hlavní obsah

Chcete na Halloween vypadat kouzelně? Zkuste něžnou vílu!

23. 10. 2023

Iva Davies

Čtení na 2 minuty

Halloweenská noc a s ní spojené večírky vyzývají k děsivým převlekům a strašidelnému líčení. Pokud vás ale hrůzostrašné kostýmy a make-upy nebaví, vyzkoušejte tenhle něžný a éterický make-up! Běžte na halloweenskou party za vílu!

Jak na halloweenský vílí look 

1. První krok a hned změna! Protože je tento look hodně o očích, začínáte s nimi a pletí končíte. Zeleným stínem z paletky NYX Professional Makeup Ultimate Edit Petite Shadow, odstín Brights,      vystínujte celé horní víčko. 

2. Růžovým stínem ze stejné paletky NYX Professional Makeup Ultimate Edit Petite Shadow zvýrazněte spodní víčko. Vůbec se nebojte přitlačit a protáhnout stín směrem ven ke spánkům. 

3. Oční linkou NYX Professional Makeup Jumbo v odstínu Eggplant zintenzivněte linku ve vnějším koutku spodního víčka. Můžete ji lehce rozmazat štětcem.  

4. Na horním víčku si tekutou linkou NYX Professional Makeup Vivid Brights v odstínu Lilac narýsujte grafickou linku. Pro kočičí pohled ji protáhněte ven směrem k obočí.  

Na halloweenský look „Víla“ budete potřebovat

5. Pod zobáček fialové linky nakreslete tři puntíky linkou NYX Professional Makeup Vivid Matte v odstínu White. Pak ji protáhněte i do vnitřního koutku, kde nakreslete ostrou špičku. 

6. Bílou tužkou na oči Maybelline Tattoo Liner Gel Pencil vybarvěte spodní linku oka. Celý look se tak hezky propojí. 

7. Řasenkou L’Oréal Paris Telescopic Lift namalujte horní i spodní řasy. Nebojte se více vrstev.

8. Pro dramatický pohled nalepte na horní řasy umělé řasy NYX Professional Makeup Jumbo Lash! 

Co určitě využijete na vílí make-up

9. Konečně je na řadě pleť. Nejdříve ji připravte podkladovou bází NYX Professional Makeup The Marshmellow Primer. Pleť vyhladí, rozostří vrásky a jemné linky. A make-up pak vydrží celý den i      celou noc. Pak pleť sjednoťte make-upem L’Oréal Paris True Match.  

10. Tvářenkou Maybelline Face Studio Cheek Heat v odstínu Nude Burn zvýrazněte vršek lícních kostí až na spánky. Vytvoříte tak kouzelně éterický efekt. 

11. Třpytky NYX Professional Makeup Face & Body Glitter Brillants si štětcem naklepejte na hranu nosu a tváře, vykouzlíte tak třpytivé pihy. 

12. Pro lesklé a šťavnaté rty použijte lesk Maybelline Lifter Gloss.  

Halloweenský look vám pomůže vykouzlit