Přejít na hlavní obsah

Zoë Ayla

O značce Zoë Ayla

Proměnit kvalitní wellness péči v něco, co si může dopřát opravdu každý v pohodlí svého domova. To je hlavní poslání kanadské značky Zoë Ayla. Zaměřuje se na masážní a čisticí pomůcky, které se inspirují starodávnými i zcela moderními technikami z celého světa. Ať už vaše pleť potřebuje gua sha či válečkovou masáž, mikrojehličkovou mezoterapii, odstranění chloupků nebo důkladné vyčištění, Zoë Ayla má pro vás ten správný nástroj z těch nejkvalitnějších materiálů.

 

Když se při svých cestách po celém světě ocitla vystudovaná produktová designérka Zoë Ayla Roukema tváří v tvář nejrůznějším klimatickým podmínkám a také každodennímu environmentálnímu stresu, rozhodla se udělat z péče o sebe samu prioritu. A wellness péči, která není jen pouhou rutinou ale životním stylem, chtěla zajistit i ostatním lidem. V roce 2014 proto založila spolu se svým bratrem Quinnem značku Zoë Ayla zaměřenou na kosmetické pomůcky a nástroje péče o pleť, které jsou dostupné pro každého a dokáží nahradit mnohé návštěvy kosmetického salonu.

Vyzkoušejte i vy vysoce kvalitní Zoë Ayla produkty. Pokud chcete dosáhnout pružnější a pevnější pleti, určitě oceníte mikrojehličkový aplikátor Zoë Ayla Derma Roller či masážní váleček Zoë Ayla Face Roller v provedení s různými kameny. Oblíbený je například nefritový Zoë Ayla Jade Roller. Pro masáž obličeje inspirovanou čínskou medicínou se vám zase bude hodit masážní pomůcka Zoë Ayla Gua Sha. Mezi bestsellery značky pak patří také Zoë Ayla štětce, odstraňovač černých teček Zoe Ayla Blackhead Extractor Tool, či odstraňovač chloupků Zoë Ayla Hair Removal.

celý text skrýt text