Přejít na hlavní obsah

Urtekram

O značce Urtekram

Čistě přírodní dánská kosmetika Urtekram je ideální volbou pro každého, kdo nestojí v koupelně o žádná nepříjemná překvapení. Tato skandinávská organická vegan kosmetika splňuje nejpřísnější mezinárodní požadavky kladené na produkty BIO péče a zároveň se pyšní certifikátem Ecocert, díky němuž si můžete si být jisti, že svému tělu dopřáváte to nejlepší. Její složení je je funkční, minimalistické a vždy s nějakou účinnou bylinkou navíc

 

Značka Urtekram vznikla v dánské Kodani roku 1972 s jasnou myšlenkou – naše tělo vstřebává nejen vše, co sníme, ale i to, co si aplikujeme na kůži a pokožku. Proto certifikovaná přírodní kosmetika Urtekram neobsahuje parabeny, silikony ani živočišné složky. V roce 2019 zaměnil Urtekram všechna čistě plastová balení za obaly vyrobené z odpadu, který vzniká po zpracování cukrové třtiny. Pěstování cukrové třtiny má zároveň další ekologický přesah, a to vstřebávání CO2.

V portfoliu značky Urtekram najdete vše potřebné pro péči o tělo, pleť i vlasy. Vyzkoušejte například Urtekram šampon Rasul, který dodá vašim vlasům objem, Urtekram kondicionér Coconut pro výživu a hydrataci, nebo příjemný hydratační gel Urtekram Aloe Vera. Milovníky přírodní kosmetiky potěší také Urtekram zubní pasta Strong Mint nebo spolehlivý Urtekram deodorant.

Přesvědčte se o účincích přírodní kosmetiky na vlastní kůži. Ocení to nejen vaše tělo, ale i životní prostředí.

celý text skrýt text