Max Factor Kohl Penciltužka na oči

12×
Max Factor Kohl Pencil tužka na oči
Max Factor Kohl Pencil tužka na oči
odstín 010 White 1,3 g
97

Kód: MXF0294 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra čtvrtek 4. 6. 2020
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 4. 6. 2020

Popis produktu Max Factor Kohl Pencil
Vlastnosti

Získejte hluboký uhrančivý pohled. Kajalová tužka na oči Max Factor Kohl Pencil vám umožní zvýraznění očí během několika sekund. Díky měkkému hrotu se snadno kreslí jemné i výrazné linky. Je jen na vás, zda zvolíte orámujete celé oko, vykreslíte pouze vrchní linku nebo vytvoříte efekt kouřového líčení.

Vlastnosti:

  • měkký hrot tužky umožní snadnou a pohodlnou aplikaci
  • textura se nerozmazává a zajistí rychlé líčení bez chyb
  • hrot je možné snadno udržovat jednoduchým ořezáním

Jak aplikovat:
Hrotem tužky veďte linku od vnitřního koutku oka k vnějšímu. Pro efekt kouřových očí linku jemně rozetřete. Až se tužka na oči otupí, naostřete ji za pomocí ořezávátka.

Vlastnosti

Odstín
černý

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky.

Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, který na začátku 20. století emigroval do Los Angeles, kde si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a od samého začátku si získala popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a společnost vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

Jako první přišla značka Max Factor na trh s make-upem pro každodenní líčení, proslavila se také svým zlatým práškem do vlasů nebo srdíčkovými rty. Pokud tedy toužíte po přípravcích s pečujícím složením, profesionálním výsledkem a zároveň i trendových novinkách, podívejte se do nabídky kosmetiky Max Factor.

Recenze Max Factor Kohl Pencil