Tělový peeling

Filtr
Nejprodávanější

Co všechno umí scrub na tělo

Získejte pokožku hladkou na dotek a připravenou na další péči. Tělový peeling je skvělý pomocník, který efektivně odstraní odumřelé kožní buňky, zatočí se striemi, suchou kůží i ucpanými póry.

Co je tělový peeling?

Tělový peeling nebo také body scrub je krém či gel s jemnými zrníčky, které šetrně obrušují pokožku, zbavují ji odumřelých kožních buněk a rychleji ji obnovují. Sprchový peeling na tělo zároveň zlepšuje proudění krve, pokožku rozzáří a omladí.

Kdy a proč si dopřát tělový peeling?

Peeling těla je vhodný provádět před aplikací tělového másla, krému nebo mléka a je nutností před aplikací samoopalovacích přípravků. Peeling na tělo pomáhá také v péči o suchou kůži a zlepší její celkový vzhled i stav už po prvním použití.

Druhy peelingů na tělo a obličej

Existuje hned několik druhů scrubů pro různé části těla, např. peeling na nohy, peeling na ruce nebo peeling na celulitidu určený pro ošetření problematických partií. Nikdy peeling na tělo nepoužívejte na obličej! Produkty obsahují různě hrubá zrníčka a mohlo by se stát, že si podráždíte tvář.

Vyrazili jste do boje s pomerančovou kůží? Zaměřte se na speciální peelingy na celulitidu jako je např. kávový peeling. Káva velmi účinně bojuje proti projevům celulitidy, snižuje viditelnost strií a zlepšuje cirkulaci krve.

Na suchou pokožku použijte vyživující olejový peeling a cenné minerály kůži dodejte solným peelingem. A pokud si chcete péči o tělo osladit, zkuste cukrový peeling na tělo se zjemňujícím efektem.

Jak na peeling těla

  1. Peeling na tělo používejte 1× týdně na vlhkou pokožku při sprchování nebo koupeli.
  2. Zrníčka jemně vmasírujte do pokožky krouživými pohyby, nechte chvíli působit a poté důkladně opláchněte a osušte.
  3. Pokožku na závěr hydratujte, postačí vaše oblíbené tělové mléko, krém nebo olej.

Všechny skvělé tělové scruby, ale i peeling na chodidla či peeling na ruce, najdete na notino.cz. Vyberte si ten nejlepší!

celý text skrýt text