Přejít na hlavní obsah

Syoss

O značce Syoss

Krásné vlasy jako ze salonu. Syoss, to je značka vlasové kosmetiky, která přináší profesionální produkty pro péči o vaše vlasy přímo k vám domů. Nabízí široké portfolio produktů – od vlasové péče, přes barvy na vlasy pro domácí použití až po kvalitní stylingové produkty.

 

Společnost Syoss byla uvedena na trh v japonské Ósace v roce 1977 a na jejím vzniku se podíleli profesionální kadeřníci, stylisté a koloristé. Protože v Japonsku jsou dokonalost, upravený vzhled a nadčasová krása důležité, společnost Syoss s tímto dědictvím pracuje a ve svých produktech snoubí inovace, vysoce kvalitní receptury a závazky k udržitelnosti. V roce 2008 se značka Syoss otevřela globálnímu trhu a mohla tak nabízet svým zákazníkům z různých koutů světa profesionální produkty pro domácí použití pro vždy dokonalé výsledky jako ze salonu.

Vyzkoušejte produkty vlasové péče v pohodlí domova a objevte Syoss barvy na vlasy pro dlouhotrvající a zářivé barevné výsledky, šampony, masky či stylingové produkty. Vyjádřete svoji individualitu, své vnitřní já, prostřednictvím produktů Syoss.

Syoss přináší různé druhy barev na vlasy se sytými a trendy odstíny. Dokonalé krytí šedin a perfektní barevný výsledek zajistí barva na vlasy Syoss Color. Pokud si naopak přejete zesvětlit své blond vlasy, zesvětlovač Syoss Ultra Lightener Intensive Blond nabídne vždy perfektní výsledek.

Intenzivní péči vašim vlasům dopřeje šampon Syoss Keratin Shampoo, který obnovuje a posiluje vlasová vlákna a maximální regeneraci poškozeným vlasům zajistí řada Syoss Salonplex. Objem vašim zesláblým a zplihlým vlasům dodají produkty z řady Syoss Volume. Zvolte si se značkou Syoss péči přímo na míru svým potřebám.

celý text skrýt text