Lifting obličeje

Máte vybráno
  • Lifting
Filtr
Cenové rozpětí

Značka
Zobrazit další
Pro koho?
Dárky a akce
Hodnocení
  •   302
  •   59
  •   21
  •   4
  •   6
Nejprodávanější

Jak na vypnutí pleti

Občanka možná váš věk prozradí, pleť ale nikoliv! Objevte kvalitní péči pro lifting pleti a navraťte pleti mladistvý vzhled.

Kdy začít řešit lifting obličeje? Ideálně už po třicítce, kdy se objevují první vrásky a pleť začíná ztrácet přirozenou pružnost. Základem liftingové péče je vypínací krém. V kombinaci s dalšími produkty, jako jsou liftingové sérum, liftingový oční krém či liftingová maska uděláte pro vypnutí pleti maximum.

Jaké složky by měl obsahovat liftingový krém?

Základním kamenem každého krému na vypnutí pleti je kolagen, kterého v našem těle s rostoucím věkem ubývá. Stejně důležitá je kyselina hyaluronová, hydratační látka, která pleť intenzivně hydratuje a současně stimuluje růst kožních buněk.

Liftingové sérum pro okamžité vypnutí pleti

Liftingové sérum obsahuje mnohonásobně více aktivních látek než kdejaký krém na vypnutí pleti. To ale neznamená, že stačí používat jen sérum. Nejlépe totiž fungují oba produkty společně. Nejdříve pleť vyčistěte, poté naneste liftingové sérum a až po něm liftingový krém. Nezapomínejte natřít také krk, na kterém se ochablost kůže často projeví nejdříve.

Další tipy pro vypnutí pleti

Není žádným tajemstvím, že pleť je zrcadlem životního stylu. Dodržujte pitný režim, dopřejte si dostatek spánku a udržujte se v psychické pohodě. V posledním případě můžete spojit příjemné s užitečným: taková liftingová masáž obličeje v kosmetickém salonu působí příznivě nejen na vyhlazení vrásek, ale také na mysl.

Toužíte po liftingu obličeje (téměř) na počkání? Víme, jak na to! Přečtěte si článek Top péče pro vyhlazení pleti!

celý text skrýt text