Payot Kosmetická sada zdarma nad 1290,-KčPayot Kosmetická sada zdarma nad 1290,-Kč
Payot BP SunnyPayot BP Sunny
Payot BP DetoxPayot BP Detox
Payot BP MasksPayot BP Masks
Payot BP L'AthentiquePayot BP L'Athentique
Payot BP Creme MainsPayot BP Creme Mains
Payot BP HydraPayot BP Hydra
My PayotMy Payot
Payot Hydra 24+Payot Hydra 24+

O značce Payot

Staňte se aktivními tvůrkyněmi své krásy. Přidejte se k ženám, kterým značka Payot už 100 let pomáhá při každodenních kosmetických rituálech, jež proměňuje ve výjimečný zážitek. Myslí při tom na ženy v jakékoliv etapě života a odráží potřeby rozličných typů pleti. Za jejím úspěchem tak stojí hlavně autentičnost a důvěra.

Payot vychází ze zkušeností a péče profesionálních kosmetiček, která v domácím prostředí pokračuje právě prostřednictví kosmetických přípravků. Payot kosmetika je založena na nejnovějších vědeckých výzkumech, inovačním složení, ale i na tom, jak ji smyslově vnímáme. Proto má pleťová péče Payot vyladěné také vůně, barvy či textury. Charakteristické zaoblené nádobky jsou pak inspirovány ženskými křivkami.

Abyste i vy napomohli své pleti ke kráse, vyzkoušejte například chronoaktivní krém Payot z kolekce Blue Techni Liss, který pleť perfektně ochrání před vnějšími agresivními vlivy. Řada My Payot je pak zaměřena hlavně na rozjasnění pleti a pokud potřebujete vyrovnat její barevný tón, vsaďte na Payot CC krém.

celý text skrýt text

Nejprodávanější