Přejít na hlavní obsah

OPI

O značce OPI

Úžasné odstíny, perfektní výdrž, jednoduchá aplikace. To jsou legendární laky na nehty OPI, se kterými i v pohodlí domova vykouzlíte manikúru jako z profesionálního salonu.

Značku OPI založil roku 1981 v americkém Los Angeles George Schaeffer. Nejprve šlo o společnost vyrábějící dentální materiály.

Netrvalo však dlouho, než si George Schaeffer všiml podobnosti mezi materiály používanými v dentálním a nehtovém průmyslu, což ho inspirovalo k vyvinutí prvního akrylového systému. První akrylový OPI lak byl určen pro nehtové salony, avšak během let si laky OPI našly cestu i do domácího kosmetického arzenálu žen po celém světě.

OPI laky si zamilovaly i hvězdy jako Serena Williams, Katy Perry, sestry Kardashianovy, Gwen Stefani nebo Mariah Carey a vy si je jistě oblíbíte také. Stačí si vybrat z nepřeberného množství nádherných odstínů. Bude to OPI lak na nehty OPI Infinite Shine, OPI GelColor nebo lak OPI s originálním názvem OPI Bubble Bath, OPI Funny Bunny, OPI Fiji Collection nebo třeba elegantní OPI lak na nehty France Collection?

celý text skrýt text