Přejít na hlavní obsah

Olivia Garden

O značce Olivia Garden

Olivia Garden je značka profesionálních kartáčů a hřebenů, se kterými hravě vykouzlíte v pohodlí domova účes jako ze světových módních přehlídek. Zapomeňte na limity. Fantazii se meze nekladou a vlasový styling je hra.

Za založením značky Olivia Garden stojí manželé Rennettovi. Jean byl učitel, Micheline kadeřnice, a spolu se rozhodli přinést kadeřnickému světu profesionální kartáče a hřebeny nejvyšší kvality, které budou splňovat veškeré potřeby kadeřníků.

 

Tedy takové, jaké Micheline při své práci sama postrádala. A tak se roku 1967 v Belgii zrodila Olivia Garden. Značka, která nyní září na světových módních přehlídkách, pyšní se více než 50 patenty a kartáč na vlasy Olivia Garden koupíte ve více než 100 zemích po celém světě.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv účes, s kartáčem Olivia Garden to bude hračka. V nabídce značky najdete plochý i kulatý kartáč Olivia Garden přesně na míru svým vlasům, ECO bambusové kartáče s kančími štětinami, kartáče Olivia Garden Ceramic s keramickým povrchem, který při fénování usnadňuje úpravu vlasů, nebo praktický hřeben Olivia Garden.

celý text skrýt text