Old Spice Original

deospray pro muže 150 ml

1×
Old Spice Original deospray pro muže 150 ml
Old Spice Original deospray pro muže 150 ml
Old Spice Original deospray pro muže 150 ml
Kód: OLS1954 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Ostrava
Již zítra úterý 23. 4. 2019
Osobní odběr
Již zítra úterý 23. 4. 2019
Old Spice Original
deospray pro muže 150 ml | 93

Popis parfému Old Spice Original

Deospray pro muže Old Spice Original je skvělým doplňkem k přípravkům ze stejné řady. Zanechává pokožku těla provoněnou svěží vůní. Deospray zamezuje nepříjemnému tělesnému pachu a rozvíří kolem muže oblak síly a sebevědomí. Old Spice Original je určen pro muže s pevným životním postojem a zkušenostmi.

O značce Old Spice

Značka Old Spice byla založena roku 1934 v USA. I když byl první produkt značky Old Spice určený ženám, společnost daleko více proslula výrobou pánské kosmetiky.

Firma byla zpočátku úspěšná především díky svým jedinečným produktům na holení, které se vyznačovaly nápadnými námořnickými motivy na obalech. V roce 1990 značku koupil nadnárodní gigant Procter & Gamble a tehdy došlo k výraznému rozšíření nabídky o sprchové gely, deodoranty a tělové spreje v několika různých parfemacích.

Počátkem roku 2008 byla na trh uvedena kolekce Original s původní oblíbenou vůni od Old Spice. Deodoranty pro muže značky Old Spice jsou celosvětově velmi oblíbené a dlouhodobě patří mezi nejčastěji používané pánské přípravky.

Recenze Old Spice Original

Přidat novou recenzi

5.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem