Přejít na hlavní obsah

Nakupujte za akční ceny, získejte extra 15% slevu při nákupu 4 produktů z vybrané nabídky.
Slevový kód: NYX15

A navíc láhev na pití jako dárek při nákupu nad 999 Kč. 

Zazařte jako hvězda!

KROK 1: Nakombinujte a namíchejte své oblíbené barvy očních stínů a naneste na ně třpytivý odstín pro slavnostní vzhled očí.
KROK 2: Jemným tahem nakreslete linku Epic Ink na víčko.
KROK 3: Dodejte svým řasám objem a délku pomocí 1 nebo 2 vrstev řasenky Worth The Hype.
KROK 4: Vyčešte chloupky obočí nahoru s gelem na obočí Control Freak pro přirozeně definované obočí.

Zvýrazněte svou přirozenou krásu!

KROK 1: Naneste teplý odstín z paletky na oblast spánků a lícních kostí, a poté konturujte část obličeje pod lícní kostí a hranu čelisti chladnějším stínem.
KROK 2: Světlým odstínem zvýrazněte vyvýšená místa a rozjasňovač použijte na lícní kosti, špičku nosu a nad horní ret.
KROK 3: Pomocí štětce nebo labutěnky naneste pudr na tvář.  Dokonale matnou a hebkou pleť zajistí pudr NYX Professional Makeup High Definition Studio Photogenic. 
KROK 4: Precizní voděodolná linka NYX Professional Makeup Epic Ink podtrhne  každé líčení. Jemným tahem nakreslete linku na víčko. Nechte zaschnout.
KROK 5: Fixační sprej NYX Professional Makeup Makeup Setting Spray Matte zajistí dlouhou výdrž vašeho make-upu s nádherně matným finišem. Před použitím sprej protřepejte. Nastříkejte na tvář ze vzdálenosti 10 až 15 cm a nechte zaschnout.

Vystupte z davu!

KROK 1: Připravte svou pleť  na aplikaci make-upu s podkladovou bází NYX Professional Makeup The Marshmellow Primer. Naneste na čistou pleť a konečky prstů nebo štětcem rozetřete.
 KROK 2: NYX Professional Makeup Ultimate™ -  odstíny jsou inspirované barvami duhy a mají sametovou texturu s různými druhy finišů. Pomocí štětce, aplikátoru nebo prstů nanášejte na oční víčka jednotlivé barvy a vytvořte požadovaný look.
KROK 3: Precizní voděodolná linka NYX Professional Makeup Epic Ink podtrhne každé líčení. Jemným tahem nakreslete linku na víčko. Nechte zaschnout.
KROK 4: Výplně rtů? To nechte pro jiné. Lesk na rty NYX Professional Makeup Filler Instinct Plumping Lip Polish vám vytvoří efekt plných rtů. Aplikujte na čisté rty, nebo jako finální vrstvu na rtěnku.